جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم


زندگی شهری و روال کاری پشت میز نشینی در جوامع امروزی به قدری گسترده است که می توان گفت مدت زمانی که افراد در محیط کار و با میز کار خود سپری می کنند بیشتر از زمان همراه بودن با خانواده و افراد دیگر است. میز کار مکانی است برای کار ، غذا خوردن ، نگهداری وسایل خوراکی و نوشیدنی ، کیف لوازم آرایش و  نمایش وسایل فانتزی که هیچگاه مورد استفاده قرار نمی گیرند.حال کسی که به این شیوه در حال کار و تلاش است معمولا هنر جاسازی تمام این لوازم را دارد.

آنچه در ادامه توضیح داده می شود وسایلی است که هر فرد پشت میز نشینی بهتر است در کنار خود داشته باشد.


میز اداری- لباس مخصوص برای اداره

منظور کت های رسمی و اتوکشیده نیست !! مگر اینکه این نوع پوشش مورد پسندتان باشد.در واقع یک گرمکن ، سویشرت یا پلیور  گزینه ی مناسبی است تا در زمان جنگ و کشمکش بر سر درجه کولر آنرا بپوشید و راحت به کارتان ادامه دهید.


میز ، میز اداری ، میز ام دی اف


- مام ضد تعریق

در کنار لوازمتان حتما یک مام داشته باشید . شما بالغ هستید بنابراین لازم نیست که الفبای تعریق انسان را توضیح دهیم.به هر حال این وسیله در بعضی مواقع می تواند کمک شایانی به شما و اطرافیانتان کند.


-چندقلم لوازم آرایش

چه با شخص خاصی قرار داشته باشید و چه برای چند ساعت خوش گذرانی با همکارانتان بیرون بروید خوب است که دستی به سرو رویتان بکشید. از یک مسواک ساده تا شانه کردن موهایتان و حتی کمی آرایش صورت می تواند انرژی مضاعفی به شما بدهد.


- چند مدل خوراکی

حداقل چند قلم خوراکی در کشو میزتان داشته باشید . این کار هم باعث می شود که گشنگی در بین ساعات استراحت به شما فشار نیاورد و هم در مواقعی که فرصت رفتن به آبدارخانه را ندارید به راحتی می توانید با رجوع به کشوی خود این مشکل را حل کنید.


میزمدیریتی ، میز اداری ، میز ام دی اف


- یک لباس رسمی

اگر محیط کار شما هم رسمی نباشد ولی گاهی وقتها لازم است که رسمی باشید.مثلا یک مشتری مهم قرار است به دفتر شما بیاید و نیاز باشد که شما هم در اسن دیدار حضور پیدا کنید ، پس بهتر است یک دست لباس مناسب ، کفش پاشنه بلند ، کت اداری و... را همیشه آماده داشته باشید.


دکوراسیون اداری ، مبلمان ، میز


- یک جفت کفش راحت

شاید عجیب باشد ولی همیشه یک جفت کفش ساده یا ورزشی خوب زیر میزتان بگذارید . در بعضی مواقع لازم است که پای خود را به نرمی کفش راحتی بسپارید.- اقلام دارویی شخصی

می توان در هر زمانی به داروخانه رفت ولی در مواقع اضطراری این فرصت وجود ندارد پس بهتر است همیشه چند ورق قرص سردرد، حساسیت،مسکن در کشو میز خود داشته باشید.


مبلمان اداری ، میز ، میز اداری


- شارژر موبایل

همیشه می توان از شارژر فردی دیگراستفاده کرد اما اگر شارژر خودتان همراهتان باشد دیگر نیازی نیست از این اتاق به آن اتاق  در شرکت یا اداره دنبال شارژر باشید.


میز اداری ، میز کارمندی ، میز مدیریتی


- هدفون

گاهی لازم است تنها باشید و در حال و هوای خود باشید . اینجاست که هدفون بهترین گزینه برای این کار است.همچنین هدفون به دیگر همکارانتان می گوید که شما را تنها بگذارند.


میز اداری و کارمندی ، میز ام دی افدرباره این مطلب نظری دارید ؟