جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پروژه پارتیشن بندی شرکت مهندسین مشاور تهران


شرکت تولید کننده پارتیشن اداری


شرکت مهندسین مشاور تهران که در خیابان سردار جنگل واقع گردیده در زمستان 89 با استفاده از مدل جام پارتیشن بندی گردیده است . پارتیشن دو جداره مدل جام برای محیط هایی با نور کم بسار کاربردی می باشد . دارار بودن فضای بالایی از شیشه درترکیب پنل ها و استفاده از پرده کرکره ولومی ما بین دو جداره و تبادل بالای نور بین محیط های تشکیل شده و در عین حال حفظ حریم خصوصی ، این مدل را به یکی از محبوبترین مدل های پارتیشن های دو جداره شرکت سازینه چوب تبدیل کرده است.

مزایای دیوارهای پارتیشن


۱-  در صورت کمبود فضای یکی از اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

۲-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

۳-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

۴-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

۵-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

۶-در ادارات و شرکت ها بیشترین کاربرد پارتیشن را می توان دید ، زیرا قدرت اجرایی بالا و تفکیک پذیری فوق العاده ی آن باعث محبوبیت این محصول بین مدیران شرکت ها گردیده است.


مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.
                دکوراسیون و مبلمان اداری                     


                                                             پارتیشن تمام ام دی اف