جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پروژه پارتیشن بندی شرکت سامانه های هوشمند


پارتیشن اداری +عکس

مدل پرتو از جدیدترین مدل های دو جداره شرکت سازینه چوب می باشد که پروژه شرکت سامانه ی هوشمند واقع در خیابان آیت الله کاشانی با استفاده از این مدل پارتیشن بندی گردیده است . ترکیب افقی پنل ها با شیشه های راه دار سندبلاست و استفاده از رنگ مناسب نسبت به فضا و عدم استفاده از درب در تفکیک فضاها ، محیطی گرم جهت انجام کار روزانه را فراهم آورده است.


مزایای پارتیشن


1-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

2-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

3-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

4-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

5-در ادارات و شرکت ها بیشترین کاربرد پارتیشن را می توان دید ، زیرا قدرت اجرایی بالا و تفکیک پذیری فوق العاده ی آن باعث محبوبیت این محصول بین مدیران شرکت ها گردیده است.


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.
            پارتیشن ، پارتیشن اداری             پارتیشن ، پارتیشن اداری             


            پارتیشن اداری ، پارتیشن             پارتیشن ، پارتیشن اداری ، قیمت پارتیشن