جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم


دکوراسیون اداری


انواع پارکت برای منزل


پارکت ها با توجه به طرح و رنگ خود جلوه خاصی به منزل شما می بخشند و انتخاب بهترین مدل آن با توجه به خانه ی خود از مهمترین مسائل در دکوراسیون منزل شماست. پارکت ها براساس جنس چوبی که دارند از کیفیت ، طرح و نمای خاصی برخوردارند . با ما همراه باشید تا با انواع آنها و مزایا و معایبی که دارند آشنا شوید.


پارکت درخت بلوط

این پارکت از مقاومترین و پرکاربردترین مدلهای پارکت است.مقاومت زیادی در برابر فرورفتگی دارد و اگر قصد استفاده از فرش را در منزل خود ندارید این نوع پارکت بهترین انتخاب است.

این نوع پارکت ، دارای لک و رگه های تیره و روشن بصورت طبیعی است که این مورد شاید مورد رضایت خیلی ها نباشد .


پارکت درخت زبان گنجشک

این نوع پارکت دارای رنگ کرم و رگه های قهوه ای روشن است.این پارکت نیز مانند پارکت درخت بلوط در برابر خراشیدگی و فرورفتگی مقاوم است.


پارکت درخت کاج

محبوبترین نوع پارکت در دکوراسیون داخلی پارکت درخت کاج است.با اینکه مقاومت کمتری نسبت به دو مورد بالا دارد ولی طیف وسیعی از رنگ ها را داراست.

این پارکت می تواند رنگ روشن با رگه های تیره یا رنگ تیره با رگه های تیره تر باشد.در هر دو مدل جذابیت منحصر به فردی دارد که علیرغم مقاومت کم آن از محبوبیت وسیعی برخوردار است.


پارکت بامبو

 اگر یک پارکت منحصر به فرد ، زیبا با مقاومت عالی می خواهید می توانید این پارکت را انتخاب کنید . این پارکت هم مثل پارکت های دیگر دارای رگه های طبیعی می باشد ولی این رگه ها کاملا محو هستند.

پارکت های دیگر به منزل شما سبک کلاسیک و روستیک می دهد ولی این نوع پارکت فضای مدرن را ایجاد می کنند.تنها ایراد این پارکت حساس بودن آن به تغییرات آب و هوایی است.


پارکت درخت افرا

اگر بدنبال یک پارکت با رنگ روشن و شبیه به پارکت بامبو می گردید که ایراد حساس بودن به تغییرات آب و هوایی را نداشته باشد ، پارکت افرا بهترین انتخاب برای شماست.

این پارکت رگه های روشن ندارد ولی دارای سایه های روشن جذاب است. در بازه ی کمتری کثیف می شوند ولی مقاوم ترین نوع پارکت است.


سازینه چوب چوب علاوه بر طراحی و اجرای انواع دکوراسیون اداری در زمینه اجرای پارکت نیز فعالیت دارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.
درباره این مطلب نظری دارید ؟