جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پروژه پارتیشن بندی شرکت پیشگام پژوهان پایور


شرکت تولید کننده پارتیشن


این پروژه در خیابان سردار جنگل و با استفاده از مدل جام به رنگ نقره ای و پرده کرکره ولومی سیلور اجرا گردیده است . بعلت کمبود فضا و تعداد بالای پرسنل فاز طراحی با چالشی جدی روبرو گردید که تیم طراحی سازینه چوب با صرف زمان بسیار بالا و جلسات متعدد با کارفرما زمینه پارتیشن بندی و فضاسازی را فراهم آورد که نتیجه نهایی بسیار مطلوب و با استقبال کارفرما و مراجعین مواجه گردید.


پارتیشن دو جداره


در پارتیشن های دو جداره اتصال بین پنل داخلی بوده و هیچگونه نمای خارجی ندارد ولی در تک جداره اتصالات نمای خارجی دارد .

یکی از عمده ترین تفاوت بین دو مدل تک جداره و دو جداره هزینه مالی آن است.پارتیشن تک جداره علاوه بر اجرای سریع تر دارای قیمت پایین تری نیز می باشند که در مواقعی که هزینه از اولویت های تصمیم گیری است تاثیرگذار خواهد بود .

بطور تقریبی پارتیشن های دو جداره دوبرابر مدل های تک جداره هزینه در بر خواهند داشت ولی آنچه در مدل های دو جداره قابل توجه است تنوع بیشتر در محصولات ، زیبایی و در مدل هایی که تا سقف امتداد دارد بیشتر و بهتر وظیفه عایق صوتی را بر عهده دارد.


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

همچنین می توانید در خصوص انتخابی بهتر ، مطلب راهنمای خرید پارتیشن را مطالعه کنید.
                  پروژه شرکت پیشگام پژوهان پایور                    


                                                               پروژه شرکت پیشگام پژوهان پایور