جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پروژه پارتیشن بندی شرکت تامین آب صنعت


دکوراسیون اداریپروژه پارتیشن بندی شرکت تامین آب صنعت واقع در خیابان پاسداران برج سفید در تابستان 94 اجرا گردیده است . پارتیشن بندی با استفاده از رنگ های سری کتان بهمراه شیشه سندبلاست و با نام مدل کاج تولید گردیده است.

استفاده از میزهای کارمندی متصل به پارتیشن با استفاده از همین رنگ باعث هارمونی بیشتر در محیط شده است.


یک پارتیشن باید دارای قابلیت های زیر نیز باشد:


۱- قابلیت نصب درب محکم و قوی

۲- پوشاندن کامل فضای مورد نظر که از عبور صدا تا حد قابل قبولی جلوگیری نماید.

۳- امکان عبور تأسیسات و کابل های مختلف برق تلفن و شبکه با امکان دسترسی آسان به آنها از مجاور و یا داخل دیواره های پارتیشن وجود داشته باشد.

۴- امکان نصب کلید و پریز و غیره به روی پارتیشن ها.

۵- امکان نصب پرده کرکره به روی قسمت های شیشه ای از داخل و یا خارج پارتیشن.

۶- جهت دارا بودن امنیت بیشتر امکان باز شدن قطعات پارتیشن از خارج یک اتاق مقدور نباشد و این مورد فقط از بخش داخلی امکان پذیر باشد.

۷- یک پارتیشن باید قابلیت نصب در جهات و زوایای مختلف را دارا باشد و قطعات استاندارد شده به نحوی باشد که در تمام طول ها و ارتفاعات قابل اجراء باشد.سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.
                    پروژه شرکت آب صنعت              پروژه شرکت آب صنعت