جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن هایگلاس شرکت تامین آتیه خواهان


پارتیشن هایگلاس پروژه شرکت تامین آتیه خواهان بانک ملت با استفاده از متریال های گلاس و مدل دنیا ساخته شده است. این پروژه در تهران خیابان مفتح اجرا گردیده است.

متناسب رنگ انتخابی بهمراه پرده کرکره های مورد استفاده باعث جذابیت بیشتر این مدل شده است.

نوع ام دی اف استفاده شده در این مدل هایگلاس ( براق ) است.

پارتیشن دوجداره مدل دنیا:

پارتیشن دوجداره دنیا که ساختار تمام MDF دارد و قابلیت اجرای پرده کرکره در بین جداره آن وجود دارد. همچنین تنوع متریال اصلی آن نیز بالا می‌باشد، میتوان از mdf های براق هایگلاس و یا معمولی استفاده کرد.

از مزیت پارتیشن دوجداره مدل دنیا می توان وجود قاب تمام ام دی اف در قسمت پایین پنل اشاره کرد. این موضوع در محیط هایی که میز در آن قرار دارد بسیار مناسب است. و آن هم بخاطر ارتفاع قاب پایین پنل می‌باشد که از شیشه پارتیشن در مقابل ضربه احتمالی میز ها و دیگر وسایل محافظت می‌کند.


هایگلاس چیست؟

هایگلاس نوعی MDF است که روی سطح آن یک لایه روکش پلکسی براق پوشانده شده است. پارتیشن هایگلاس علاوه بر نمای لوکس و شیکی که به محیط های مدرن می دهد، به دلیل خاصیت منعکس کنندگی و براق بودن بنوعی منبع نور در محیط بشمار می رود.

نظافت هایگلاس بسیار آسان می باشد و همچنین به علت تنوع زیاد طرح و بافت می تواند مورد حسن انتخاب و محبوبیت مشتریان قرار بگیرد.


بطور کلی ویژگی های پارتیشن هایگلاس شامل :

-مقاومت در برابر ضربه و خش

-رنگ های زنده و جذاب

-طرح های متنوع 


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.

                        
                  پارتیشن های گلاس                پارتیشن هایگلس 


                                                                پارتیشن های گلس