جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پروژه پارتیشن دو جداره شرکت تحقیقاتی آب و فاضلاب


پارتیشن دو جداره


شرکت تحقیقاتی آب و فاضلاب در تابستان 91 واقع در شهر کرج بطور کامل با استفاده از پارتیشن دو جداره مدل کاج ، میزهای اداری ، میز کنفرانس ، کانتر منشی ، میز مدیریتی ، صندلی اداری از سوی شرکت سازینه چوب تجهیز گردیده است . به علت وسعت فضا استفاده از ترکیب رنگ های تیره و نور پردازی ، محیط اداری دلنشین برای پرسنل و مراجعه کنندگان پدید آورده است.

مزایای دیوارهای پارتیشن دو جداره : 

۱-  در صورت کمبود فضای اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

۲-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

۳-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

۴-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

۵-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

۶-در ادارات و شرکت ها بیشترین کاربرد پارتیشن را می توان دید ، زیرا قدرت اجرایی بالا و تفکیک پذیری فوق العاده ی آن باعث محبوبیت این محصول بین مدیران شرکت ها گردیده است.


چرا پارتیشن اداری؟

دلیل انتخاب پارتیشن، مخصوصا پارتیشن دو جداره بعنوان یک جدا کننده این روز ها از سوی مشتریان می‌تواند علت های بیشماری داشته باشد. سهولت در اجرا، کمترین میزان ایجاد خرابی در محیط، ایجاد فضای دلنشین، قیمت مناسبت نسبت به دیگر جدا کننده ها، تبادل نور محیطی مناسب بعلت دارا بودن شیشه در پارتیشن ها، همه از عواملی هستند که میتواند برتری انتخاب پارتیشن اداری را بیشتر نمایان کند.

سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی با اجرا پارتیشن در کرجو تهران و شهرستان ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.

                     پارتیشن کرج          پارتیشن اداری کرج


                                                              پارتیشن اداری در کرج