جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن بندی

پارتیشن بندی شرکت نانو دارو پژوهان

اجرای پارتیشن بندی شرکت نانو دارو پژوهان پردیس واقع در خیابان شیخ بهایی تهران با متراژ 70 متر مربع که شامل اتاق کنفرانس ، اتاق مدیریت همراه با میز مدریت ، کردنزا و کمد بایگانی و دو اتاق دیگر جهت استفاده کارمندان طراحی ، تولید و اجرا گردید.

اجرای پارتیشن بندی

مدل پارتیشن

در پارتیشن بندی این شرکت از مدل جام که پارتیشن دوجداره و از محصولات پر فروش سازینه چوب بوده استفاده گردیده. در این مدل پارتیشن که دارای ساختار تمام ام دی اف می‌باشد از شیشه و پرده کرکره ولومی نیز استفاده می‌گردد.

پارتیشن بندی دوجداره

نحوه پارتیشن بندی

برای اجرای پارتیشن بندی اصولی ابتدا نیاز به برگزاری یک جلسه و نشت با کارفرمای مربوطه جهت شناخت و درک نیاز‌های وی می‌باشد. بعد از این مرحله نیاز به برداشت از محل و سپس پیاده سازی خواسته های کارفرما در پلان برداشت شده با رعایت اصول فنی وقوانین طراحی داخلی می‌باشد. بعد از بدست آمدن نقشه های اجرایی و هماهنگی کامل با کارفرما می‌توان مرحله پارتیشن بندی اداری را اجرا کرد.

پارتیشن بندی ام دی اف

پارتیشن بندی اداری

باید در پارتیشن بندی به این نکته توجه کرد که رعایت تمامی مورد از جمله کارایی و کاربری و تقسیم فضا با توجه به این مسائل و نیاز کارفرما یکی از اصول مهم در پارتیشن بندی اداری می‌باشد. توجه به نور محیط، در نظر گرفتن فضاهای کاربران با استاندارد های معماری و رعایت اصول ارگونومیک از مهمترین بخش در پارتیشن بندی حرفه ایی و اصولی می‌باشند.

پارتیشن بندی اداری

سازینه چوب با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید و اجرای پارتیشن و دارا بودن نیرو های متخصص و با تجربه توانسته گامی بلند در زمینه رضایت مشتری و اجرای پروژه های تخصصی بردارد.

مشاوران سازینه چوب آماده پاسخگویی به سئوالات و راهنمایی شما عزیزان در زمینه پارتیشن بندی و دکوراسیون اداری می باشند.


تماس با کارشناسان سازینه چوب


یک پارتیشن خوب چه ویژگی هایی داردفرم ارسال پیام