جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن اداری كلاسیك

پارتیشن اداری كلاسیك نوعی از پارتیشن بندی با استفاده از متریال ام دی اف اما با ابزارهای خاص و كلاسیك است كه ریشه در پارتیشن چوبی دارد. پارتیشن اداری نوعی از تقسیم بندیهای كوچك از یك محیط بزرگ است. جدا كردن فضا با استفاده از پارتیشن و مدلهای متنوع آن امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما آنچه یك محصول را نسبت به مدلهای مشابه و موجود در بازار متمایز می‌نماید طراحی پارتیشن است. اكثر شركتها با استفاده از پارتیشن های نسبتا یكسان كه بسیار دیده می‌شوند نقسیم شده‌اند. اما پارتیشن كلاسیك تغییر یك سبك در انواع پارتیشن دو جداره است. و در واقع نوع ارتقا یافته پارتیشن است كه در كشور ما تنها چند شركت تولید كننده من جمله سازینه چوب آنرا تولید می‌كنند.

پارتیشن كلاسیك امكان اجرا در طرحهای مختلف و مورد درخواست مشتری را دارد. تنوع بسیار بالا در مدلهای قابل اجرا یكی دیگر از مزایای این مدل ازپارتیشن اداری است. متریال اصلی این محصول همان ام دی اف است كه بر اساس درخواست مشتری طرح اصلی بر روی آن با استفاده از دستگاههای پیشرفته CNC اجرا و سپس روكش مورد نظر كارفرما كه رنگ ام دی اف را مشخص می‌كند بر روی آن كشیده می‌شود. طرحهای مورد اجرا در پارتیشن كلاسیك ابتدا با استفاده از طرحهای چوب پیاده سازی می‌گردید ولی امروزه طرحهای جدید كه با استفاده از چوب اجرای آن هزینه بسیاری دارد با استفاده از ام دی اف و با هزینه كمتری اجرا می‌شود.

پارتیشن اداری کلاسیک

مزیتهای پارتیشن كلاسیك

پارتیشن كلاسیك مدلی بسیار خاص از پارتیشن است كه بدلیل هزینه كمتر نسبت به انواعپارتیشن چوبیو پارتیشن آلومینیومی، مورد استقبال خریداران قرار گرفته است. پارتیشن كلاسیك بدلیل حس گرمی كه در محیط ایجاد می‌كند نسبت به پارتیشن آلومینیومی كه حس فلز و سردی را به محیط القا می‌كند دارای برتری بصری در محیط است. ضمن آنكه پارتیشن كلاسیك این امكان را ایجاد می‌كند تا سایر محصولات جانبی محیط اداری مانند میز، كتابخانه، میزكنفرانس، كردنزا و ... را بر اساس همین سبك سفارش داد.

دسته بندی پارتیشن اداری کلاسیک

پارتیشن اداری كلاسیك در دسته انواع پارتیشن دوجداره ام دی اف قرار ‌می‌گیرد. به همین دلیل قابلیت افزودن شیشه و پرده كركره را نیز دارد. این پارتیشن اداری قابلیت اجرا بصورت تكجداره را دارد ولی از آنجاییكه نمای ام دی اف در این مدل تنها از یك سمت است، برای فضای داخلی نمای زیبایی ایجاد نمی‌كند و از همین رو استفاده از پارتیشن كلاسیك تكجداره بسیار محدود است. پارتیشن كلاسیك با استفاده از همان سبك پارتیشنهای اداری و با همان مكانیزم تولید می‌گردد. انواع پارتیشن اداری تولید شده توسط شركت سازینه چوب قابلیت باز و بسته كردن مجدد را دارد كه پارتیشن كلاسیك نیز از این قاعده مستثنا نیست.

پارتیشن بندی کلاسیک

آنچه در پارتیشن اداری و مدلهای متنوع آن باید مورد توجه قرار گیرد لزوم یك طراحی ساده و همگون در اجزا و رنگ است.‌ استفاده از تیمهای مشاوره مجرب به خریداران این كمك را می‌كند تا متناسب با نیاز و هزینه در نظر گرفته شده بهترین محصول را در كوتاهترین زمان و با بالاترین كیفیت دریافت كنند. سازینه چوب با ارائه مشاوره رایگان و طراحی دوبعدی و سه بعدی رایگان به خریداران اجازه می‌دهد تا آنچه قرار است اجرا شود قابلیت دیدن و تغییرات احتمالی را پیش از اجرا داشته باشد.

تخصص سازینه چوب طراحی، تولید و اجرای انواع پارتیشن اداری و محصولات جانبی دكوراسیون اداری است.


>>> مقاله جالب پارتیشن بندی با شیشه های هوشمند <<<


درباره این مطلب نظری دارید؟