جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم


میز پایه فلزی

میز پایه فلزی 

میز پایه فلزی از دسته تولیدات میزهای اداری سری s شرکت سازینه چوب یا همان میزهای اداری با پایه فلزی از جدیدترین محصولات شرکت سازینه چوب می باشد که پس از سپری شدن زمان طولانی در واحدهای طراحی و فنی شرکت و آزمایشهای طولانی به مرحله تولید رسیده است . خارج شدن از قالبهای گذشته در صنعت میزهای اداری و کشف زوایای جدیدی از زیبایی در کنار ساختارهای نوین و ترکیب صحیح و درست رنگها چالشهای پیش روی سازینه چوب در تولید میزهای اداری با پایه فلزی بوده است.


میز مدرن اداری

مزایای میز اداری فلزی

استفاده از ساختار فلز باعث افزایش طول عمر میزهای اداری می شود که از دیرباز جزء نیازهای مدیران بوده است . وزن سبک میزهای اداری با ساختار فلزی نسبت به دیگر ساختارهای تولیدی در حوزه میزهای اداری جز مزیتهای این سری محصولات می باشد که امکان حمل و نقل و جابجایی را بسیار آسانترمی نماید . امکان انتخاب رنگهای متنوع برای هر یک از مدلهای تولیدی با توجه به درخواست مشتریان کاملا امکان پذیر می باشد.

حمل و نقل و جابجایی آسان

امکان باز و بسته کردن کل ساختار میزهای اداری سری s  برای تعداد دفعات بیشمار امکان حمل و نقل و جابجایی را بسیار آسان و کم هزینه می کند .

یکی از مزایای میزهای اداری با ساختار فلزی یا همان سری s  امکان تغییر در طول میز می باشد . این امکان بصورت سفارشی در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

صفحه یا همان رویه میز از جنس ام دی اف، با لبه 32 میلیمتری می باشد که علاوه بر استحکام باعث زیبایی و جلوه بیشتر نیز می گردد .

توجه به حالت ارگونومیک بدن در کلیه میزهای اداری شرکت سازینه چوب بصورت ویژه مورد توجه قرار می گیرد که میزهای اداری سریs نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

بطور خلاصه استفاده از میزهای اداری با پایه فلزی با توجه به هزینه کم ، وزن سبک ، حمل و نقل آسان، مقاوم در برابر رطوبت و رنگ کوره ای پایدار عمر طولانی به آن داده است برای محیطهای اداری بسیار مناسب است.

میز جدید اداری


سازینه چوب با توجه به نیاز روز افزون خرید از طریق اینترنت و مخصوصا فروشگاه‌های اینترنتی و همچنین کیفیت بالای محصولات خود، توانسته است تولیدات خود را در چندین فروشگاه معتبر اینترنتی در اختیار مشتریان خود قرار دهد، تا خرید آسان و سریع تر را به مشتریان خود هدیه دهد.

آدرس محصولات سازینه چوب:

دیجی کالا

چوب فروش

خوگر

بامیلو

نیاز فردای مشتریان ، چالش امروز سازینه چوب است .

درباره این مطلب نظری دارید؟