جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

مدل پارتیشن بندی شرکت طب نوین


پارتیشن شیشه ای

 


پروژه شرکت طب نوین در واقع در خیابان جردن بطور کامل توسط متخصصان سازینه چوب تجهیز گردید. مدل پارتیشن دو جداره جام ، میز کار گروهی ، کانتر منشی ، میزهای اداری ، صندلی های اداری از جمله خدمات شرکت سازینه چوب در این پروژه بوده است. ازجمله فعالیتهای سازینه چوب که باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان می گردد خدمات گسترده و تجهیز کامل محیط می باشد ، استفاده از تیم های با تجربه طراحی و همچنین خدمات در همه ی زمینه های پروژه های اداری وجه تمایز سازینه چوب می باشد.

مدل پارتیشن

مدل پارتیشن استفاده شده در این پروژه از نوع دوجداره مدل جام بوده است. این مدل پارتیشن با توجه به ساختاری که دارد، مناسب تبادل نور محیط بوده، همچنین پرده کرکره به کار برده شده در مدل جام که دارای ولوم جهت سایه روشن کردن پرده ها را فراهم می‌نمایند به کاربری این مدل می افزاید.

مدل میز گروهی

مدل میز گروهی استفاهد شده در این پروژه G-104 می‌باشد که از مزیت این مدل می توان به کاربری بالا و ایجاد فضای گروهی اشاره کرد.

در میز گروهی مدل G-104 بر روی صفحه ها از دیوایدر های کوتاه استفاده گردیده که باعث تفکیک فضای هر کاربر می‌شود.

همچنین در این مدل کمد و فضای کیس نیز برای هر نفر تعبیه گردیده است.

کانتر منشی

در کنار فضای پارتیشن بندی نیز یک کانتر منشی در نظر گرفته شده است با طول نسبتا زیاد فضای قرار گیری 2 منشی درنظر گرفته شده است. همچنین در میز منشی فایلینگ و کمد زونکن نیز طراحی و اجرا گردیده است.


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.


پیشنهاد میکنیم مقاله آموزشی زیر را نیز مطالعه بفرمائید:

>>> پارتیشن ام دی اف و پارتیشن آلومینیوم <<<
                  مدل پارتیشن            مدل پارتیشن بندی               


                                                                مدل های پارتیشن                                                                                 


فرم ارسال پیام