جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

نكاتي در مورد محصولات سازينه چوب

سازينه چوب محصولات خود را در بخشهاي گوناگون و متنوع و متناسب با استانداردهاي روز توليد و عرضه مي نمايد. توليدات يك برند معتبر در ضمينه دكوراسيون داخلي در توجه به جزييات گسترده است. در دنياي امروز كه خريداران جديدترين مدلهاي مورد نياز را در كوتاهترين زمان و تنها در گوشي تلفن همراه خود به دست مي آورند، رقابت و لزوم توجه به طراحي مدلهاي متنوع بر اساس طيف گسترده خريداران در اولويتهاي سازينه چوب قرار داشته و دارد.

حوزه محصولات دكوراسيون داخلي اداري كه مديران با حساسيت ويژه اي به آن توجه دارند و اهداف سازماني خود را در تبلور و چشم انداز بصري كمپاني خود مي بينند و همواره تلاش دارند بهترين مزيتهاي خود را در توجه به فرآيند سازماني نشان دهند. سازينه چوب بطور خلاصه در سه بخش روند عرضه محصولات خود را تعريف نموده است كه شامل طراحي محصولات مبتني بر استانداردهاي روز دنيا، توليد در يك فرآيند كاملا مكانيزه و با بهره گيري از دستگاههاي روز كه در كنار پرسنل كارآزموده كيفيت محصولات را تضمين مي كنند و در نهايت اجراي مدلهاي در خواستي مشتريان.

طيف محصولات سازينه چوب بطور كلي در سه بخش قرار دارند كه بصورت خلاصه در اين مطلب آنها را توضيح مي دهيم.

پارتيشن

پارتيشن در فضاهاي اداري يك الزام در جهت تفكيك واحدهاي سازماني بشمار مي رود. سازينه چوب پارتيشن اداري را در دو مدل پارتيشن دوجداره و پارتيشن تك جداره توليد و عرضه مي نمايد كه هر يك از اين دو مدل خود شامل مدلهاي متنوع ديگري هستند كه بصورت ادواري به آنها افزوده مي شود. تفاوت اين دو دسته كلي از محصولات در ميزان كيفيت و همچنين هزينه‌ايست كه خريداران در نظر دارند. از همين روانواع پارتيشن اداري با تنوع بي نظيرتوسط سازينه چوب عرضه مي شود. تمامي مدلهاي پارتيشن اداري بصورت كاملا پورتابل مي باشد كه فرآيند اجرا اوليه و اجراهاي ثانويه احتمالي را بسيار ساده مي نمايد.

پارتیشن

ميز اداري

ميز اداري پس از پارتيشن اداري پر تيراژترين محصول توليدي شركت سازينه چوب است. ميز اداري با توجه به ارتباط مستقيم كاربران علاوه بر جلوه و زيبايي به محيط كار بايد داراي استانداردهاي معين بين المللي باشد تا در زمان كار فرد را دچار خستگي نكند و موجب كاهش راندمان نگردد. ميز اداري ام دي اف و ميز اداري با پايه فلزي، دو بخش توليدي ميزهاي اداري هستند. همچنين بدليل گستردگي مدلهاي مختلف در اين بخش مشتريان با توجه به نياز خود چه در مدل و چه در ابعاد مي توانند با تماس با واحد فروش مدل مورد نظر را سفارشي سازي نمايند.

میز اداری

ميز گروهي

ميز گروهي نسل جديد ميزهاي اداري است كه مورد استفاده قرار مي گيرد. كمبود فضاهاي اداري امروزي نياز استفاده ازاين مدل از محصولات را بيشتر نموده است. مزيت ديگر آن است كه در برخي از واحدهاي سازماني تعامل بين افراد حايظ اهميت است كه ميزهاي گروهي بهترين گزينه براي اين امر است. ميزهاي گروهي علاوه بر دارا بودن خصوصيات ميز مي توانند داراي بخشهاي الحاقي ديگر نيز باشند كه در زمان استفاده كاربر نيازهاي ديگر مانند كتابخانه، كمد زونكن و جاي كيس را نيز دارا باشند. ميزهاي گروهي علاوه بر مزاياي بيان شده داراي قيمت مناسبي نيزهستند.

میز گروهی

میز مدرن

میر مدرن محصولی است نوپا در میان محصولات دکوراسیون داخلی، که ترکیبی است از فلز و چوب که باعث گردیده شکل دیگری از طراحی را به خود بگیرد.

میز مدرن

محصولات دكوراسيون داخلي

محصولات دكوراسيون داخلي طيف گسترده اي از محصولات و مدلهاي بخشهاي الحاقي محصولات توضيح داده شده است كه بصورت گسترده در اختيار خريداران قرار مي گيرد. اين محصولات همواره بطور سفارشي و بر اساس نياز مشتريان و پس از طي مراحل طراحي و تاييد كارفرما به مرحله توليد مي‌رسد. اما سازينه چوب با راه اندازي بزرگترين فروشگاه آنلاين محصولات دكوراسيون داخلي با نام چوب فروش طيف متنوع و بي نظيري از محصولات آماده را بر اساس نيازهاي مشتريان و استانداردسازي در توليد، ابعاد و رنگ محصولات با بالاترين كيفيت و نازلترين قيمت عرضه مي نمايد.

محصولات دکوراسیون اداری

 

>>> مشاوران ما آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستند <<<

>>> تماس با ما <<<

 


فرم ارسال پیام