جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

سازینه چوب برند شناخته شده ای در تولید محصولات دكوراسیون داخلی اداری است كه بیش از پانزده سال با بالاترین درجه كیفی نسبت به ارایه خدمات به هموطنان فعالیت نموده است. توجه به استانداردهای روز دنیا و بومی سازی آن با نیاز مشتریان همواره در دستور كار مدیران این مجموعه صنعتی بوده است. طیف گسترده ای از مشتریان بزرگ كه شامل سازمانهای دولتی و شركتهای خصوصی را فرا می گیرد از خدمات سازینه چوب در طی این سالیان استفاده كرده اند. تداوم این همكاریها با مشتریان، نشان دهنده پویایی، توجه به نیاز مشتریان و تعهد بالا در زمانبندی دقیق خدمات می باشد. پارتیشن اداری و انواع میز اداری و میز گروهی از عمده محصولاتی بوده است كه خدمات آن همواره مستمر بوده است.

سازینه چوب طی دو سال گذشته در تدوین رویكرد خود با مشتریان، دسترسی به تعداد بیشتری از آنان را در سراسر ایران مد نظر قرار داده است و رسالت خود را در ارایه  گسترده ترمحصولات نسبت به گذشته به سراسر كشور معطوف نموده است و از این رو محصولاتی مبتنی بر طراحی ساده با امكان حمل و نقل آسان را عرضه نمود.

برای ارایه محصولات به مشتریان و دسترسی آسان آنان به خدمات سازینه چوب سه رویكرد كلی در دستور كار قرار گرفت و بر اساس آن فروش محصولات آغاز گردید.

فروش از طریق سایت رسمی سازینه چوب به نشانی www.sazinehchoob.com كه علاوه بر ارایه خدمات در حوزه های پیشین محصولات مرتبط با پارتیشن اداری را نیز با بخش بندی های مجزا همچون گذشته ولی با تنوع بیشتر عرضه نموده است.  


چوب فروش به نشانی www.choobforoosh.com بزرگترین فروشگاه آنلاین محصولات دكوراسیون داخلی است كه محصولات را با تنوع شگفت انگیز و قابلیتهای بی نظیر به خریداران، در حوزه دكوراسیون داخلی اداری و مسكونی عرضه می نماید. این سایت فروش آنلاین علاوه بر تنوع بسیار، قابلیتهایی همچون ارسال محصول، انتخاب رنگ، انتخاب ابعاد و همچنین سفارشی سازی را دارا می باشد كه خریداران بدون صرف وقت محصول مورد نیاز را تهیه و در كوتاهترین زمان دریافت می كنند.دسته بندی محصولات در چوب فروش عبارتند از :

  •           انواع میز اداری : میز پایه فلزی، میز كنفرانس، میز كار و استیشن، میز mdf، میز گروهی
  •           انواع كتابخانه ، فایلینگ ، كمد ، دراور
  •           ست كنار میز اداری ، كردنزا
  •           صندلی و مبلمان اداریهمكاری با معتبر ترین فروشگاههای آنلاین در كشور، سومین مسیر برای ارایه خدمات به هموطنان بوده است كه سازینه چوب از طریق آنها طیف جدیدی از مدلهای محصولات دكوراسیون داخلی را ارایه می كند. محصولات سازینه چوب از طریق فروشگاههای آنلاین  دیجی كالا ، بامیلو و خوگر نیز انجام می پذیرد كه با جستجو در این سایتها به نام سازینه چوب ، مشتریان به محصولات دسترسی پیدا خواهند كرد. توجه سازینه چوب به ارایه محصولات در فروشگاههایی بوده است كه توجه آنان به ارایه خدمات با بالاترین كیفیت و كوتاهترین زمان باشد.

تلاش سازینه چوب همواره در توجه به طراحی، تولید و عرضه با بالاترین درجه كیفی بوده است و این رسالت همیشگی و خلل ناپذیر گروه صنعتی سازینه چوب است.

    
درباره این مطلب نظری دارید؟