جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

طراحی داخلی شرکت

پروژه پارتیشن بندی و طراحی داخلی شرکت اکسون سازه


طراحی داخلی شرکت


پارتیشن بندی شرکت اکسون سازه و طراحی داخلی شرکت با استفاده از پارتیشن اداری مدل کاج در شهریار کرج طراحی تولید و اجرا گردید.علاوه بر پارتیشن ، میزهای اداری همراه با کمد زونکن و فایلینگ این شرکت نیز توسط تیم اجرای سازینه چوب تهیه و تولید شده است. ام دی اف استفاده شده در این مدل " آنتیک کاج " نام دارد که با زمینه روشن خود نور محیط را چند برابر کرده و جلوه خاصی به محیط بخشیده است.

به علت کمبود فضای مفید از پارتیشنهایی با ارتفاع 140 سانتی متر استفاده گردیده است که میزهای اداری به آن متصل می باشند . قسمت پایین کلیه پارتیشن های دو جداره دارای درب داکت می باشد.مشخصات کلی پارتیشن مدل کاج :


-نوار pvc لبه های کار جهت استحکام و زیبایی کار.

-قابلیت اجرای سه نوع شیشه شامل: طرح و لوگوی شرکت توسط سند بلاست و سند بلاست ساده و همچنین شیشه ساده.

-قابلیت ترکیب رنگ با رنگهای متنوع.

-قطر پارتیشن ۱۱ سانتی متر می باشد.

-پارتیشن مدل کاج بصورت تک جداره قابل اجرا نمی باشد.

-درب های پارتیشن تمام ام دی اف با ضخامت ۳۲ میلیمتر بصورت ساده همراه با قاب شیشه ای سند بلاست یا لوگو سند بلاست.


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.

پیشنهاد میکینیم مطلب زیر را نیز مطالعه نمائید:

>>> انواع پارتیشن اداری <<<


               طراحی شرکت            طراحی دکوراسیون داخلی شرکت