جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

نکات مهم در انتخاب پارتیشن و خرید پارتیشن

سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش به چندین نکته توجه کنید.

پارتیشن بطور کلی به دو دسته پارتیشن تک جداره و دو جداره تقسیم می گردد که از لحاظ عرض پارتیشن که 10 سانتی متر و ارتفاع اصلی آن 210 سانتی متر می باشد ، هیچ تفاوتی باهم ندارند.

استحکام پارتیشن در هر دو مدل به یک اندازه می باشد و همچنین از لحاظ متریال هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند.

پارتیشن تک جداره یا دو جداره ؟ کدام بهتر است ؟

در پارتیشن دو جداره از دو لایه ام دی اف و دو لایه شیشه استفاده می گردد به نحوی که در صورت درخواست مشتری ، میتوان از پرده کرکره در مابین دو شیشه استفاده کرد.

در پارتیشن تک جداره از یک لایه ام دی اف و یک لایه شیشه استفاده می شود به نحوی که در بیشتر مواقع از پرده کرکره در این مدل استفاده نمی گردد.

جدا از تمام تفاوت فنی و اجرایی که بین دو مدل پارتیشن تک جداره و دو جداره وجود دارد ، دو عامل اصلی هزینه و زیبایی تفاوت مهم آن هاست.

از لحاظ هزینه برای خرید پارتیشن دو جداره بطور تقریبی باید هزینه ای دو برابر نسبت به پارتیشن تک جداره پرداخت کنید که یکی از عوامل تاثیر گذار در سفارش پارتیشن می باشد.

تنوع و زیبایی در پارتیشن دو جداره یکی از مهمترین برتری های آن نسبت به پارتیشن تک جداره می باشد.

شما برای خرید پارتیشن دو جداره با گزینه های بیشتری از لحاظ تنوع نسبت به پارتیشن تک جداره روبرو خواهید بود.

قبل از سفارش پارتیشن و خرید پارتیشن چه کارهای انجام دهیم؟

قبل از سفارش پارتیشن حتما از جانمایی صحیح میزهای اداری ، میزهای مدیریتی و بطور کلی مبلمان اداری و ابعاد و اندازه ی آن ها پس از اجرای پارتیشن اطمینان حاصل کنید.شما برای انجام این کار از شرکتی که برای اجرای کار پارتیشن ، با آن به توافق رسیده اید می توانید نقشه ای دو بعدی یا سه بعدی قبل از اجرا را دریافت و تغییراتی که می خواهید انجام دهید را لحاظ کنید.

در مواردی که مبلمان اداری ، میزهای اداری ، میزهای مدیریتی را قبل از پارتیشن خریداری یا سفارش داده اید حتما مجری پارتیشن را در جریان قرار دهید.

نور محیط نیز از جمله مواردی است که باید به آن توجه کرد.بعد از تقسیم بندی فضا ممکن است به بعضی اتاقهای تشکیل شده نور کمتری برسد که بعلت طولانی بودن ساعات کاری راندمان کارمندان را کاهش می دهد.

برای حل این قضیه حتما از پارتیشن های دارای شیشه استفاده کنید که دارای دو حالت می باشد، یا از پارتیشن با شیشه سند بلاست و یا از شیشه ساده به همراه پرده کرکره استفاده کنید که در ضمن اینکه حریم شخصی رعایت میشود در عین حال نور نیز انتقال پیدا میکند.

اگر عایق صوت برای شما مهم است پس حتما به ارتفاع پارتیشن توجه کنید. ارتفاع استاندارد پارتیشن 210سانتی متر می باشد ولی زمانیکه صداگیری مهم باشد باید این ارتفاع تا سقف ادامه پیدا کند.

بطور مثال واحدهای فروش از پرسروصداترین واحدهای کاری می باشند که معمولا باعث عدم تمرکز در واحدهای دیگر می شوند که این مسئله با پارتیشن با ارتفاع بالا معمولا قابل حل است.

بطور کلی پارتیشن تا 70 درصد عایق صوتی ایجاد می کند که برای واحدهای اداری قابل قبول است.وقتی ارتفاع پارتیشن را تا سقف سفارش می دهید حتما به سرمایش و گرمایش در کشور 4 فصل ایران توجه کنید ، وقتی تبادل هوا را بین واحدهای مختلف از بین میبرید حتما باید قبل از این کار به سیستم های برودتی و گرمایشی توجه کنید.

حتما از محصولات شرکتی که کلیه جزئیات مواد مصرفی را در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید به گارانتی پارتیشن و یراق آلات توجه کنید.

آیا سفارش مبلمان اداری و پارتیشن اداری از یک شرکت تولید کننده انتخاب درستی است؟

عمده شرکت های تولید کننده پارتیشن، در زمینه مبلمان اداری نیز فعالیت دارند که بهتر است در صورتیکه میزهای اداری و میزهای مدیریتی را قبلا تهیه نکرده اید از محصولات این شرکت های استفاده کنید.مهمترین مزیت این کار این است که اولا با یک شرکت در ارتباط هستید و ثانیا در ترکیب رنگ مورد علاقه تان گزینه های بیشتری دارید.

اگر در انتخاب مبلمان اداری وپارتیشن توجه کافی نداشته باشید و دفتر کار شما خوب طراحی و چیدمان نشود ممکن است به یک محیط خسته کننده تبدیل شود و باعث کاهش راندمان فعالیت کارکنان شما شود.برای سفارش پارتیشن حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.

 


فرم ارسال پیام