جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

دکوراسیون داخلی سازمان تحقیقات کشاورزی

پروژه پارتیشن بندی و تجهیز دکوراسیون داخلی سازمان تحقیقات کشاورزی با استفاده از پارتیشن دوجداره دنیا

پروژه سازمان تحقیقات کشاورزی واقع در خیابان ولنجک و در فضایی به وسعت 500 متر مربع در 2 طبقه با استفاده از پارتیشن 2جداره مدل دنیا جداسازی و تفکیک گردید . استفاده از پارتیشن های دو جداره با ارتفاع 180 سانتی متر از مزایای این مدل است که مشکل سرمایش و گرمایش را تا حد قابل قبولی مرتفع می کند.

مزایای دیوارهای پارتیشن : 

۱-  در صورت کمبود فضای یکی از اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

۲-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

۳-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

۴-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

۵-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

۶-در ادارات و شرکت ها بیشترین کاربرد پارتیشن را می توان دید ، زیرا قدرت اجرایی بالا و تفکیک پذیری فوق العاده ی آن باعث محبوبیت این محصول بین مدیران شرکت ها گردیده است.

مزایای پارتیشن بندی

از مزیت های پارتیشن بندی اداری می توان به تفکیک فضا به صورت دلخواه و کاملا اختصاصی، سرعت اجرا، کمترین تخریب محیط اشاره کرد.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.


                                 

               پروژه سازمان تحقیقات کشاورزی                پروژه سازمان تحقیقات کشاورزی      

                                                             دکوراسیون اداری