جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

 پارتیشن بندی و دکوراسیون آموزشگاه زبان فاران

  دکوراسیون آموزشگاه زبان   


اجرای دکوراسیون آموزشگاه زبان فاران در تابستان و پاییز سال 93 در شهر کرج بطور کامل تجهیز گردید. پارتیشن دو جداره مدل جام ، کانتر منشی ، میز کنفرانس و صندلی های اداری از موارد مورد استفاده در این پروژه می باشد.

ترکیب دو رنگ از MDF مات و  ام دی اف های گلاس و توجه به رنگ و نور محیط از شاخصه‌ها و مزایای چشمگیر این پروژه می باشد.

با توجه به کاربری این پروژه سعی بر آن شد تا بهترین تفکیک فضا جهت استفاده بهینه از محیط صورت بگیرد و این نکته ای است که در دکور آموزشگاه و پارتیشن بندی آموزشگاه باید مد نظر گرفت.

انتخاب پارتیشن

استفاده از پارتیشن اداری دنیا در دکوراسیون آموزشگاه زبان فاران جهت پارتیشن بندی محیط انتخاب مناسب و بجایی از طرف کارفرما بود. زیرا این مدل پارتیشن با دارا بودن یک قاب ام دی اف در پایین جهت جلوگیری از برخورد میز و صندلی به شیشه پارتیشن و همچنین یک قسمت شیشه ای همراه با پرده کرکره ولومی جهت سایه روشن کردن قسمت داخلی اتاق ها مناسب آموزشگاه ها و مراکز آموزشی بوده.دکور آموزشگاه


مزیت های پارتیشن بندی: 

۱-  در صورت کمبود فضای یکی از اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

۲-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

۳-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

۴-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

۵-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

۶-در ادارات و شرکت ها بیشترین کاربرد پارتیشن را می توان دید ، زیرا قدرت اجرایی بالا و تفکیک پذیری فوق العاده ی آن باعث محبوبیت این محصول بین مدیران شرکت ها گردیده است.

انواع دکور آموزشگاه


کانتر آموزشگاهی

سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد

>>>> طراحی داخلی شرکت <<<<