جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

جابجایی پارتیشنجابجایی پارتیشن یک ایده کلی برای انتقال و نصب در محل جدید می باشد.

و به دلیل هزینه های نسبتا زیادی که برای طراحی و تولید پارتیشن صورت می پذیرد این امر ضروری به نظر می رسد .

در هنگام سفارش پارتیشن باید به این نکته توجه داشت که نوع پارتیشن قابلیت دمونتاژ و جابجایی را داشته باشد . شرکتهای تولید کننده تخصصی پارتیشن از یراق آلات انحصاری استفاده می کنند که امکان باز و بسته کردن مجدد در آن پیش بینی شده است.

تولید پارتیشن

تولید پارتیشن در بین شرکتهای مختلف به سبکهای انحصاری و مختلف صورت می گیرد. به همین دلیل بهتر است روند جابجایی پارتیشن های اداری بوسیله شرکت تولید کننده انجام پذیرد . پارتیشن تولید شده بر اساس محیط قبلی طراحی شده است از همین رو ممکن است در فضای جدید در ابعاد دچار مشکل شوید .

قبل از جابجایی پارتیشن حتما از مشاور شرکت تولید کننده بهره بگیرید تا امکان قرار گیری در محیط جدید را بررسی نماید . در صورت تایید مشاور می توان نسبت به جابجایی اقدام نمود. معمولا در زمان جابجایی مقداری پنل یا ستون های انتهایی کار باید اصلاح، تعویض و یا اضافه شود.

روند جابجایی پارتیشن دارای سه مرحله کلی می باشد:

-ابتدا دمونتاژ کردن در محیط فعلی طبق اصول خاص و از پیش تعیین شده شرکت.

-دوم بسته بندی صحیح اجناس دمونتاژ شده برای حفظ سلامت فیزیکی جهت و انتقال به محل جدید.

-در نهایت نصب مجدد پنل ها، ستون ها و دربها طبق نقشه محل جدید.

نصب پارتیشن

نصب پارتیشن در محل جدید به مراتب از نصب مرحله اولیه هم دشوارتر و هم زمانبر تر است . از این رو نیاز به یک تیم با تجربه نصب در این مرحله می باشد . ممکن است لازم باشد قطعاتی به پارتیشن جدید اضافه و یا پنلهایی کوچک گردند که این امر حتما باید در محیط کارگاهی انجام پذیرد .

بهتر است در انتخاب رنگ پارتیشن مخصوصا در نوع ام دی اف از رنگهای اصلی استفاده کنید تا در صورت نیاز به جابجایی و نیاز به قطعات جدید دچار مشکل نشوید. زیرا تجربه نشان داده است که بعضی از رنگ های خاص و جدید تولید شده در شرکت های تولید کننده ورق، بعد از مدتی از خط تولید به دلایل گوناگونی خارج شده و موجودی آن در بازار صفر گردیده است.


پیشنهاد میکنیم مطلب چیدمان مناسب محیط اداری را نیز مطالعه نمائید
درباره این مطلب نظری دارید؟