جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

تعریف کلی پارتیشن

مزایای پارتیشن اداری

پارتیشن چیست ؟

پارتیشن در لغت به معنی تقسیم کردن و مجزا کردن می باشد.جدا کننده های کاذب که امروزه با نام پارتیشن شناخته می شوند نوعی تجهیزات تقسیم بندی فضاهای داخلی بوده که با هدف منظم کردن محیط و با پیش بینی قابلیت جابجایی طراحی و ساخته می شوند.

مزایای دیوارهای پارتیشن


1-  در صورت کمبود فضای یکی از اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

2-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

3-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

4-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

5-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

6-در ادارات و شرکت ها بیشترین کاربرد پارتیشن را می توان دید ، زیرا قدرت اجرایی بالا و تفکیک پذیری فوق العاده ی آن باعث محبوبیت این محصول بین مدیران شرکت ها گردیده است.


انواع پارتیشن

مدل های مختلفی از انواع پارتیشن وجود دارد که در دسته کلی می‌توان به دو دسته تقسیم کرد

پارتیشن دوجداره

این مدل پارتیشن یکی از کاربردی ترین و پر طرفدارترین پارتیشن های موجود در صنعت دکوراسیون می باشد. از مزایای پارتیشن دوجداره قابلیت استفاده از پرده ولومی در بین جداره پارتیشن می‌باشد.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره یکی از مدل های اقتصادی است. زیرا بعلت حجم متریال استفاده شده در آن از قیمت خوبی نسبت به پارتیشن دوجداره برخوردار می‌باشد. از مزیت پارتیشن تک جداره در سرعت اجرای آن می‌توان اشاره کرد.


پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز مطالعه نمائید.

>>> پارتیشن اداری کلاسیک <<<


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.
درباره این مطلب نظری دارید؟