جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

مدل دکوراسیون به سبک پاییزی


دکوراسیون داخلی

پاییز شروع شد و حال و هوای پاییزی این حس را ایجاد می کند که به سراغ وسایل پاییزیمان برویم. با چند راه حل ساده منزل خود و حتی محل کار خود را به سبک پاییزی تزیین کنید.


مدل دکوراسیون پاییزی


کوسن های رنگی

هر فصلی بنا بر شرایط جوی ای که دارد ما را ملزم به استفاده از وسایلی مانند لباسهای گرم یا.. می کند.چند کوسن رنگی با رنگهای گرم مثل نارنجی یک محیط گرم را به پذیرایی شما حتی سالن انتظار مشتریان شما می‌دهد.


پتوهای تزیینی

پتوهایی با بافت ضخیم و پر از نقش و نگار و رنگهای شاد و گرم گزینه بسیار خوبی برای یک صندلی کنار شومینه است.فراموشش نکنید!


بالکن یا حیاط

افراد زیادی با فرارسیدن فصل پاییز به علت سرمای هوا قید حیاط یا بالکن خود را تا پایان سرما می زنند. به شما پیشنهاد می کنیم که از فضای بیرون غافل نشوید . برگهای درختان ، شمع ، بلوط و... به شما کمک می کنند تا محیطی جذاب را فراهم کنید.


کتاب یار مهربان

به این فکر کنید .. عصرهای گرفته و طولانی  پاییزی ، کتاب ها و رمان های چند صفحه ای و خیال پردازی .. با یک لیوان چای. از این ترکیب در منزل و محیط کاری خود حتما استفاده نمائید. مخصوصا در محیط هایی که مشتریان شما به ناچار باید زمانی را به انتظار بنشینند.


چند سرآشپز و یک غذای عالی

شب های طولانی پاییزی این فرصت را ایجاد می کند تا زمان زیادی در کنار خانواده ها باشیم. جمع شدن اعضای خانواده در آشپزخانه و گفتگو و درست کردن یک شام خوشمزه یک شب شاد را برای شما رقم میزند.


کاغذ دیواری

اگر می خواهید تنوع بیشتری به خانه و محیط کار خود بدهید ، یکی از دیوارهای اتاق یا پذیرایی، اتاق کنفرانس، اتاق مدیریت خود را با یک کاغذ دیواری شاد و رنگ گرم تزیین کنید .


شومینه

شومینه خود را برای استقبال از پاییز آماده کنید . با اولین بادهای خنک پاییزی ارزش شومینه را متوجه خواهید شد.


به هر حال اهمیت یک دکور و انتخاب مدل دکوراسیون مناسب برای هر بخشی از زندگی، می‌تواند تاثیر به سزایی در روند زندگی روزمره خواهد داشتدرباره این مطلب نظری دارید؟