جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پنج مزيت پارتيشن اداري

پارتيشن بندی اداری به كشف جديدی از حوزه كسب و كار منجر مي شود. رويكرد جديد در طراحی داخلی بر سادگی، زيبايی و افزايش راندمان است. مديران كارآمد براي اهداف خود زير ساختهايی را آماده مي سازند كه چندين بخش مختلف را همزمان پوشش دهد. يك روش بهينه  و صرف هزينه ای متناسب با اهداف از هزينه های آينده كه معمولا تنها در جهت پوشش نواقص گذشته است جلوگيری مي كند. در اين مطلب به 5 دليل استفاده از پارتيشن اداری و مزيتهای آن اشاره می‌كنيم.

پارتیشن اداری

هزينه مناسب

  • پارتيشن اداری از ديوار كشی های سنتی جلو گيری مي نمايد. هزينه زياد در كنار نگهداری مداوم از اينگونه ديوارها كه معمولا بعد از مدتي فرم اوليه خود را از دست می‌دهند. يكي از معايب اينگونه تقسيم بندی فضای سازمانی رخوت و خستگی زود رس برای كارمندان است. پارتيشن بندی اداری علاوه بر هزينه مناسبي كه نسبت به كيفيت ارايه شده در اختيار فضاي اداري قرار مي دهد و تقريبا مي توان گفت هزينه نگهداري ادواري نيز ندارد. ضمن اينكه پارتيشنهای مدرن قابليت جابجايي و نصب در محل جديد را نيز دارند.

طراحي مدرن فضای اداری

  • محيطهاي اداري امروزه بصورت يكپارچه و بدون ديوار كشي ساخته مي شوند. به همين دليل بهترين راه حل براي تقسيم بندي هر واحد اداري پارتيشن است. مهمترين نكته در استفاده از اين محصول طراحي نوين و مدرن است. فضاي باز و يكدست بهترين گزينه براي طراحان داخلي است تا بهترين ايده هاي خود را با دست باز به اجرا بگذارند .

تقسيم بندی مناسب محيط

  • تقسيم بندي مناسب محيط موجب مي گردد تا به هر واحد سازماني فضايي متناسب اختصاص داده شود . اين نكته مهمي است كه از فضاي موجود بصورت بهينه استفاده گردد . پارتيشن اداري بهترين راه حل براي اين امر است . استفاده صحيح از فضا براي استقرار بهتر و بيشتري از نيروي انساني موجب كاهش هزينه ها نيز مي گردد . همچنين پارتيشن اين امكان را ايجاد مي كند تا در آينده با صرف كمترين هزينه و زمان تغييرات احتمالي را انجام داد .

پارتیشن بندی اداری

افزايش راندمان

  • نيروي انساني مهمترين بخش هر كمپاني و سازمان است و هر موفقيتي  درگرو انجام صحيح و خلاقانه امور است. براي اينكه هر فرد بتواند بهترين بازدهي و بهره وري را داشته باشد بايد در يك محيط مناسب به كار بپردازد. توجه با استانداردهاي اوليه و مدرن اين امر را محقق مي سازد. پارتيشن اداري به دو دليل يك استاندارد مطلوب براي هر واحد است.

ارتباط مو ثر سازماني

  • ارتباطات درون سازماني را تسهيل مي كند و افراد در كنار هم بودن را بيشتر درك مي كنند. اين امر به افزايش موثر راندمان سازماني و گروهي منجر مي شود.

جذابيت محيط

  •  دوم آنكه به دليل مدلهاي متنوع و تركيبي وتعداد رنگ بيشتر جذابيت محيط افزايش مي يابد و از خستگي در طي زمان كاري جلوگيري مي كند. البته بايد توجه داشت پارتيشن اولين نكته در يك طراحي صحيح است ولي قطعا به تنهايي كافي نخواهد بود. استفاده از وسايل جانبي مدرن و استاندارد مانند ميزهاي مدرن اداری، ميزهای گروهی و كار ، صندلی ارگونوميكومبلمان اداری از ديگر ملزومات يك محيط كاري استاندارد است .

تاثير گذاری بر روي مشتريان

  • هر شركتي به ارايه خدمات به طيفي از مخاطبان خود مي پردازد كه شركت براي همكاري با آنان يك پروسه طولاني را طي مي كنند. همواره مديران به تاثير گذاري عملكرد خود بسيار اهميت مي دهند تا در ارتباط با مشتريان به بهترين شكل خدمات خود را معرفي و آنان را مجاب به استفاده از اين خدمات كنند. مشتريان براي دريافت خدمات قطعا به فضاي كاري خواهند آمد. يك طراحي مناسب و استاندارد و توجه به جزييات و اهميت مديران به شركت خود تاثير گذاري بيشتري بر روي مراجعه كنندگان خواهد داشت. بطور مثال يك اتاق جلسات با پارتيشن آلومينيومي مدرن كه مشتري در زمان حضور به راحتي روند كلي شركت را نيز مشاهده مي كند مشتري را قطعا براي استفاده از خدمات ترغيب خواهد نمود. توجه به خود، توجه ديگران را نيز در بر خواهد داشت.

  •  سفارش پارتيشن اداري پيش نياز يك طراحي مدرن و خاص است . نحوه صحيح اجرا مستلزم بهره گيري از شركتهاي معتبر در بخش دكوراسيون داخلي اداري مي باشد . سازينه چوب با توجه به رويكرد جديد مديران در بخش دكوراسيون داخلي استانداردهاي جديدي به اين بخش اضافه نموده است تا همواره در رديف پيشگامان اين صنعت باشد . همچنين سازينه چوب جهت ارايه طيف گسترده و متنوعي از محصولات جانبي پارتيشن اداري بزرگترين فروشگاه آنلاين محصولات دكوراسيون داخلي با نام چوب فروش را در اختيار هموطنان قرار داده است.  

>>>>>>> مشاهده انواع پارتیشن اداری <<<<<<<فرم ارسال پیام