جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

15 طراحی میز اداری کارآمد 

مهمترین عنصر در دفترکار میز اداری است و این امرتقریبا به هر فضای اداری مربوط می شود. بنابراین باید مجموعه ای از طراحی میز اداری که هم خلاقانه و هم به افزایش راندمان کمک می‌کند را برای دفتر کار پیش بینی کنیم. در این مقاله به نوع خلاقانه طراحی میز اداری می‌پردازیم.


طراحی میز اداری

میزی در یک محیط کاری مدرن

metis نوعی میز است که شما علاقه دارید در یک محیط کاری مدرن و ظریف ببینید. طراحی میز اداری بر اساس تولید چوب بلوط جامد است. طراحی میز اداری نوع عملی برای ذخیره سازی اسناد کاغذی و کابلهای دستگاه های الکترونیکی است. طراحی میز اداری به شکلی است که به شما امکان می دهد همه کابلها و سیمها را به صورت منظم پنهان کنید و سطح دسترسی میز کار را تمیز و مرتب نگه دارید.

میز اداری یو شکل

البته که همه کارها را نمی توان با استفاده از یک کامپیوتر انجام داد. بعضی از امورهنوز نیاز به قلم و کاغذ دارند. این نکته ای است که میز اداری مانند یو برای آن ساخته شده است. یک طراحی میز اداری ساده، ظریف و کاربردی می‌باشد که دارای یک سطح نوشتن چرمی است.در طراحی میز اداری دو جعبه با محل عبور کابل پیش بینی شده است که در صورت استفاده از وسایل الکترونیکی بتوان استفاده نمود.  

میز پایه فلزی           

میز پایه فلزی

طراحی میز اداری کار که نوع طراحی آن کلاسیک محسوب نمی‌شود. میز از چوب ساخته شده و دارای پایه فلزی است. در قسمت بالا دارای درب است که باز می شود. مجهز به دو کشو اصلی بزرگ و دو کشو کوچکتر، برای ذخیره سازی چیزهایی مانند کاغذ، قلم و دیگر وسایل مورد نیاز است.

میز اداری خاص    میز خاص

میز اداری خاص

طراحی میز اداری همراه با سادگی و قابلیت کاربری بالا است. میز اداری با دارا بودن قسمت ذخیره سازی به مرتب بودن آن در زمان کار کمک می‌کند. میز اداری دارای پایه های بلند و باریک است و سطح میز از بامبو می‌باشد که سازگار با محیط زیست است. قسمتهای ذخیره سازی دارای پوشش های فلزی با رنگ غیر قابل تغییرهستند. طراحی میز اداری یک چالش همیشگی برای رفع نیازهای مشتریان است که این دسته از انواع میز اداری بر همین اساس طراحی و تولید شده‌اند.

میز اداری شیک

این یک طراحی میز اداری پر زرق و برق است که در نمایشگاه مبلمان اداری میامی 2018 به نمایش درآمد. میز اداری شیک و ظریف با شکل هندسی جالب و چشمگیر که که زاویه ها و خطوط صاف شکوه پیچیده ای به آن بخشیده است.نوع طراحی میز اداری برای قستمهای مدیریتی شرکت ها می‌باشد.

میز لوکس       میز اداری لوکس

میز اداری لوکس

طراحی میز اداری با روش شکست ساختار است که طراح آن لئون گیرا است و سازنده آن شرکت GIORGETTI است. طراحی میز اداری برای فضاهای مدرن است که لوکس بودن اهمیت دارد. در ساخت میز از چوب با روکش افرا استفاده شده است. دارای 5 کشو با ریل کاملا انحصاری است همچنین پایه مخروطی از آلومینیوم اکسترود شده ساتن است. خاص، لوکس و بسیار شیک نظریست که بسیاری از منتقدان در مورد طراحی میز اداری لئون گیرا داده اند.

میز کوچک

طراحی میز اداری کوچک متناسب با محیطهای مسکونی و اداری بوده است که کمترین فضا را اشغال کند. میز دارای یک منطقه ذخیره سازی ویژه است که در  طرفین و پشت آن قرار دارد. ابعاد میز شاید کوچک باشد، اما نوع طراحی میز اداری برای کارهای بزرگ است.

میز مدرن     میز مدرن جدید

میز مدرن

طراحی میز اداری برای امور سرگرمی در نقاط تفریحی شرکتهای مدرن است. نوع طراحی میز اداری بر اساس مقاومت حداکثری در فشار است. طراحی میز اداری به عهده JEAN-FRANCOIS بوده است که به طراحی میز اداری خاص مشهور است. متریال میز از نوع چوب با دوام است. یک مبلمان اداری شیک که شما را به دنیای کودکان منتقل می‌کند.


میز ساده

میز ساده

طراحی میز اداری Around.U ساده و ظریف است، می توانید این میز زیبا را در فضاهای مختلف از جمله دفترکار، خانه، اتاق نشیمن یا حتی یک اتاق خواب تصور کنید. این یک میز تحریرمدرن می‌باشد و توسط کریستینا ماکتو طراحی شده است. طراحی میز اداری از نوع کلاسیک است که خطوط ساده آن را شیک و زیبا نموده است. طراحی میز بسیار گرافیکی و باز است و تقریبا هیچ یک از قابلیت های میز اداری را ندارد. طراحی میز اداری ممکن است ساده باشد اما همچنان فضای زیادی برای ذخیره سازی دارد ولی به دلیل باز بودن میز همواره باید مرتب نگهداشته شود.


میز چوبی

میز چوبی

طراحی میز اداری دارای ظاهر ساده و بی نظیر است نام میز  ,Noga ساخته شده توسط Branca است. این میز از چوب براق ساخته شده است و نمایی بسیار شیک و ظریف دارد. طراحی میز اداریNoga  با دو نوع چوب بلوط و گردو است. قیمت میز اداری تنها تفاوت در تولید این محصول است و از نظر مقاومت هر دو دارای پایداری مطلوبی هستند.


میز سفارشی

میز سفارشی

بدیهی است که بسیاری از طراحان معروف به ما انواع میز مردن و شیک را معرفی می‌کنند اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید انتخاب کنید که خودتان باشید. در حقیقت طراحی میز اداری می تواند بسیار ساده باشد و فرصت برای سفارشی سازی ارائه دهد. به عنوان مثال شما می توانید از دو قفسه 

کتاب کوچک  Ikea استفاده کنید و از آنها برای پشتیبانی از میز استفاده کنید ویک تخته چوب در بالای صفحه قرار دهید. اکنون طراحی میز اداری را به سادگی و با کمترین هزینه انجام دادید.


میز اداری اوریگامی

اداری اوریگامی

طراحی میز اداری اوریگامی توسط darko mesek انجام شده است و شرکت fireat آن را عرضه نموده است. این میز هیچ قسمتی برای ذخیره سازی ندارد اما نمای منحصر بفرد آن بسیار باشکوه است و شرکت عرضه کننده این میز را در رنگهای مختلف با قابلیت سفارشی سازی ارائه می‌کند. طراحی میز اداری بسیار ساده و در عین حال خاص و لوکس است .


میز اداری buros

میز اداری buros

طراحی میز اداری buros با ویژگی های ذخیره سازی و نیازهای کاربردی به شیوه ای متفاوت است. میز دارای یک ساختار چند لایه است که به کاربر اجازه می دهد بخش داخلی را بیرون بیاورد تا بتواند فضای کار بیشتری را در هر زمانی که لازم باشد به دست آورد. میز توسط Valerie Windeck برای Malherbe Edition طراحی شده است و مبنای طراحی میز اداری، صرفه جویی در فضا، ساده، مدرن و عملی بوده است.


فرم ارسال پیام