جستجو

جابجايي پارتيشنجابجايي پارتيشن يك ايده كلي براي انتقال و نصب در محل جديد مي باشد.


به دليل هزينه هاي نسبتا زيادي كه براي طراحي و توليد پارتيشن صورت مي پذيرد اين امر ضروري به نظر مي رسد .

در هنگام سفارش پارتيشن بايد به اين نكته توجه داشت كه نوع پارتيشن قابليت دمونتاژ و جابجايي را داشته باشد . شركتهاي توليد كننده تخصصي پارتيشن از يراق آلات انحصاري استفاده مي كنند كه امكان باز و بسته كردن مجدد در آن پيش بيني شده است.

تولید پارتیشن

توليد پارتيشن در بين شركتهاي مختلف به سبكهاي انحصاري و مختلف صورت مي گيرد. به همين دليل بهتر است روند جابجايي پارتیشن های اداری بوسيله شركت توليد كننده انجام پذيرد . پارتيشن توليد شده بر اساس محيط قبلي طراحي شده است از همين رو ممكن است در فضاي جديد در ابعاد دچار مشكل شويد .

قبل از جابجايي پارتيشن حتما از مشاور شركت توليد كننده بهره بگيريد تا امكان قرار گيري در محيط جديد را بررسي نمايد . در صورت تاييد مشاور مي توان نسبت به جابجايي اقدام نمود. معمولا در زمان جابجایی مقداری پنل یا ستون های انتهایی کار باید اصلاح، تعویض و یا اضافه شود.

روند جابجايي پارتیشن داراي سه مرحله كلي مي باشد:

-ابتدا دمونتاژ كردن در محيط فعلي طبق اصول خاص و از پیش تعیین شده شرکت.

-دوم بسته بندي صحیح اجناس دمونتاژ شده برای حفظ سلامت فیزیکی جهت و انتقال به محل جديد.

-در نهایت نصب مجدد پنل ها، ستون ها و دربها طبق نقشه محل جدید.

نصب پارتیشن

نصب پارتيشن در محل جديد به مراتب از نصب مرحله اوليه هم دشوارتر و هم زمانبر تر است . از اين رو نياز به يك تيم با تجربه نصب در اين مرحله مي باشد . ممكن است لازم باشد قطعاتي به پارتيشن جديد اضافه و يا پنلهايي كوچك گردند كه اين امر حتما بايد در محيط كارگاهي انجام پذيرد .

بهتر است در انتخاب رنگ پارتيشن مخصوصا در نوع ام دي اف از رنگهاي اصلي استفاده كنيد تا در صورت نياز به جابجايي و نياز به قطعات جديد دچار مشكل نشويد. زیرا تجربه نشان داده است که بعضی از رنگ های خاص و جدید تولید شده در شرکت های تولید کننده ورق، بعد از مدتی از خط تولید به دلایل گوناگونی خارج شده و موجودی آن در بازار صفر گردیده است.


درباره این مطلب نظری دارید ؟


کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازینه چوب می باشد.

طراحی و پیاده سازی: فن آوری داده های کــاد