جستجو

میز گروهی

 واژه است نو پا که به تازگی وارد واژگان صنعت دکوراسیون مخصوصا دکوراسیون اداری گردیده.

واژگان دیگر میز گروهی


میز گروهی معمولا به میز کار ، میز کار گروهی ، کال سنتر نیز شناخته می شود. تعریفی که بتوان از میز گروهی ارائه کرد شاید به اینگونه باشد که فضایی برای استفاده چند نفر در کنار یکدیگر. معمولا این میزها از متریال ام دی اف یا آلومینیومی تهیه می شوند.

تعداد افرادی که می توانند از میز های گروهی استفاده کنند

کمترین حالتی که بتوان برای یک میز کار در نظر گرفت برای 2 نفر می باشد که این تعداد می تواند تا بی نهایت نفر در نظر گرفته شود. ایده استفاده از میز گروهی از آنجایی شکل گرفت که نیاز تعامل افراد با دیگر افراد گروه و تیم بالا گرفت و تراکم افراد در یک فضای کوچک نسبت به قبل بیشتر شد. و میز گروهی بهترین گزینه برای استفاده در چنین محیط هایی می باشد.

نحوه تولید میز گروهی

در تولید میز کار یا میز گروهی باید به مواردی نظیر چیدمان افراد، فضای قرار گیری لوازم و ادوات، راحتی و ارگونومیک میز توجه بسیار داشت.

معمولا طراحی میزهای گروهی باید به شکلی صورت گیرد که سازه اصلی هر میز با میز های دیگر بصورت برابر باشد. این موضوع بدان معناست که بتوان میز ها را بصورت پازل در کنار یکدیگر قرار داد تا از نتیجه این قرار گیری تشکیل یک میز بزرگتر و به اصطلاح میز کار داد.

قابلیت جابجایی در میز اداری گروهی

یکی از مهترین مسائلی که در میز کار گروهی مطرح است قابلیت جابجایی آنهاست. میز کار به دلیل حجم زیادی که به واسطه قرار گیری چند میز در کنار یکدیگر شکل می گیرد باید این امکان را داشته باشد که در زمان جابجایی بتواند به راحتی از هم جدا شود یا به اصطلاح دمونتاژ شود. تا در فضای جدید مجددا مونتاژ و تشکیل میز کار را بدهد. معمولا در میز های گروهی از سیستم الیت استفاده می شود. زیرا قابلیت مونتاژی و دمونتاژی بسیار آسان و راحتی را در بر دارند.

تیم سازینه چوب با دانش بالای خود در زمینه تولید میز گروهی آماده ارئه مشاوره تخصصی در این زمینه به مشتریان گرامی خود باشد.درباره این مطلب نظری دارید ؟