جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن مسکونی هوشمندانه 

هنگامی که خانه ای بزرگ در اختیار داریم، مهم است که بدانیم چطور فضا را تقسیم کنیم. پارتیشن مسکونی را حتی با استفاده از طرح های شخصی می‌توان طراحی نمود. پارتیشن مسکونی خانه شما را جالب تر می‌کند.

نگاهی به انواع پارتیشن زیبا و الهام بخش در فضاهای خانگی می‌کنیم:

پارتیشن مسکونی بافته شده

این پارتیشن مسکونی زیبا، حالت بافته شده دارد و خیلی جالب است! این نه تنها یک منطقه بزرگ و باز را تقسیم می کند بلکه یک نقطه کانونی و سرگرم کننده برای اتاق ایجاد می کند که از اصول طراحی داخلی است. نوع بافت و شکل اجرا دقیقا بر اساس سلیقه مشتریان صورت می‌گیرد. 


پنجره لوکس

یک پارتیشن مسکونی سفارشی با جزئیات زرق و برق دار و یک کتیبه پنجره بسیار زیبا با مدلی نوستالژیک.  یک پارتیشن مسکونی که یک راه عالی برای ایجاد اتاق است. شما می توانید با یک سبک نو اتاق را به دو قسمت جدا کنید و به اتاق بعدی نگاه کنید.

نگاه اول

این پارتیشن مسکونی یک بخش اتاق را به سبک یک تئاتر خانگی در می‌آورد و قسمت پشت را به راهروهای مختلف تبدیل می کند. فضای بزرگ موجود را کارآمد و متنوع می‌نماید. ساده، زیبا و جذاب، وصف این پارتیشن مسکونی کاربردی است.

پارتیشن مسکونی فانتزی

وقتی شما در حال ایجاد پارتیشن مسکونی اتاق خود هستید، پارچه همیشه انتخاب خوبی است. با یک پارچه طرح دار و یا حتی ساده می‌شود دو قسمت را تقسیم نمود. اگر هزینه پارتیشن برای شما مهم است در مورد این پارتیشن مسکونی پارچه ای شک نکنید.

ساختمان شیشه ای

یک پارتیشن مسکونی سفارشی که برای تفکیک کامل یک قسمت مناسب است. این مدل به دلیل سبکی که به پارتیشن اداری نزدیک است برای فضای میانی زیاد مناسب نیست و بیشتر برای گوشه ها و کنجها مورد استفاده قرار می‌گیرد.


پارتیشن مسکونی مات

تقسیم اتاق با پارتیشن مسکونی شیشه ای مات، باعث ایجاد اتاق هایی می شود که شما در آپارتمان خود فاقد آن هستید، اما به راحتی می توانید حجم زیادی به فضای خود ببخشید. تقسیم فضا در یک محیط یکپارچه که حجم محیط را کاهش نمی‌دهد.


پارتیشن مسکونی فلزی

فلز شاید بهترین دوست شما باشد و برای پارتیشن مسکونی ، متریالی مناسب و متناسب با خانه شما را ایجاد کند. در تصویر ترکیب فلز و گیاه را در طراحی داخلی می‌بینید . ایجاد هماهنگی بین دو عنصر، بسیار در طراحی داخلی و پارتیشن بندی فضا مؤثر است.


مربع در همه جا

این ویژگی مربع ظاهری هنری به پارتیشن مسکونی می‌دهد بدون آنکه در کل فضا غلبه کند. راهروی ایجاد شده در فضای اصلی گم می‌شود ولی در عین حال تفکیک اتفاق افتاده است. رسمی ترین راهرویی که می‌توان ایجاد کرد.

دیوار گردویی

آیا تا به حال در مورد استفاده از یک قطعه چوب زیبا برای پارتیشن مسکونی خود فکر کرده اید؟ یک نگاه منحصر بفرد ایجاد کنید. حس چوب در محیط خانه سنتی بودن را به محیط القا می‌کند و موجب گرم شدن خانه می‌شود.

آیینه

پارتیشن مسکونی آینه فضای اتاق را به دو قسمت تقسیم می‌کند و حجم اتاق شما را چندین برابر می‌کند. شاید حالا که تصویر را می‌بینید از خود بپرسید چقدر باید این آیینه را تمیز کنم؟ شاید این یک عیب کوچک در برابر یک ایده خلاقانه و جذاب باشد.


پارتیشن مسکونی این قابلیت را دارد تا کاملا سفارشی و بر اساس دید شما به محل زندگیتان اجرا شود. مرزها را بشکنید و زیبا بیاندیشید.
درباره این مطلب نظری دارید؟