جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن متحرک اداری 

پارتیشن متحرک یک تقسیم بندی خلاقانه برای دفاتر کار است. پارتیشن اداری به طور معمول در فضاهای اداری بزرگ استفاده می شود تا فضای خصوصی برای کارکنان ایجاد شود. پارتیشن اداری که در فاصله بین کف و سقف قرار دارند این اجازه را می دهند تا یک حس حریم خصوصی ایجاد شود. و درعین حال کارکنان می‌توانند به راحتی با یکدیگر و سرپرستان خود صحبت کنند . با این حال می‌توان علاوه بر پارتیشن کامل که از کف به سقف هستند از پارتیشن متحرک استفاده نمود تا زمانی که لازم نیست آن را جمع کرد.

پارتیشن اداری متحرک

فضای خود را ارزیابی کنید و از خود بپرسید که آیا شما نیاز به پارتیشن کامل دارید و یا پارتیشن متحرک. اگر شما در خانه کار می کنید و نیاز به ایجاد یک پارتیشن برای جدا کردن فضای کاری خود از فضای زندگی دارید، تعیین کنید که چه مقدار از پارتیشن شما نیاز دارید و آیا می خواهید پارتیشن متحرک باشد یا خیر؟ .. در واقع این یک ویژگی پایدار برای پارتیشن است و قابل تغییر نیست.

جایگزین های خلاقانه را در نظر بگیرید. لزوما همواره نیاز به پارتیشن بندی ندارید به خصوص این اتفاق برای دفاتر کار خانگی بیشتر است . گاهی با یک قفسه کتاب می‌توان یک پارتیشن خوب ایجاد کرد . بدین شکل که از یک سمت از کتابخانه استفاده نمود و از سمت دیگر از قاب اصلی بعنوان فضایی برای زدن تابلو و وسایل تزیینی استفاده نمود. در دفتر کار شرکت ، استفاده از پارتیشن بطور معمول یک ضرورت است. اما برای استفاده از نوع مناسبی از پارتیشن اداری تمرکز کارکنان و نوع فعالیت آنها باید در نظر گرفته شود. مشورت با کارکنان یک رویکرد مناسب برای حصول نتیجه مطلوب است.

پارتیشن متحرک

پارتیشن متحرک برای دفاتری که در طی ساعات کاری بیشتر با هم در ارتباط هستند و بصورت مداوم در رفت و آمد هستند مناسب است. انواع پارتیشن متحرک دارای ارتفاع کمتری نسبت به پارتیشن اداری ثابت هستند و تنها نقش جدا کننده را دارند و به علت قابلیت متحرک بودن به راحتی امکان تغییر در نوع فضا را ایجاد می‌کنند.

پارتیشن متحرک اداری

ساختار پارتیشن متحرک

معمولا پارتیشن متحرک با ساختاری فلری ساخته می‌شود. دلیل انتخاب این متریال برای پارتیشن متحرک استحکام خوب و قوی در اتصالات آن می‌باشد.

زیرا در این مدل از پارتیشن از پایه های نگه دارنده عمود بر پنل های آن جهت حفظ تعادل بر روی زمین استفاده می‌شود. پس بهترین انتخاب ساختار اصلی فلز بوده. معمولا بیشتر ساختار پارتیشن متحرک با استفاده از جوش به یکدیگر متصل می‌کنند و در هنگام نصب آنها را بوسیله پیچ در کنار یکدیگر فیکس می‌کنند.


تماس با کارشناسان سازینه چوبدرباره این مطلب نظری دارید؟