جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن فریم لس اداری 


پارتیشن فریم لس


هزینه های افزایش اجاره و نگهداری فضای اداری، کاهش نیاز به اتاق برای ذخیره فایل ها و اسناد کاغذی، افزایش فرصت های تلفنی و سایر سازگاری های تکنولوژیکی و اقتصادی محیط هایی را که در آن کار می کنیم، تغییر داده است. درون ساختمان های اداری، فضای شخصی حرفه ای از 10 سال پیش از 250 فوت مربع به ازای هر کارگر به 175 فوت یا کمتر کاهش یافته است. این بدان معنی است که هم فضای اتاق کمتراست و هم حریم خصوصی.

خوشبختانه، یک راه حل مؤثر برای مقابله با این مشکل در دفاتر محروم از فضا وجود دارد. پارتیشن  فریم لس شیشه ای می توانند فضای موجود را بسیار بزرگتر از آنچه در واقع هستند نشان دهند. ارائه یک فضای پر از نور همراه با خطوط دیدی منظم که به تسهیل همکاری بین اعضای یک تیم کمک می‌کند از مزیتهای استفاده از پارتیشن فریم لس است. بطور کلی هنگام انتخاب پارتیشن اداری یکی از اولین تصمیم ها باید این باشد که آیا قاب پارتیشن قابل مشاهده باشد یا خیر ؟

بدون فریم (قاب)

شیشه بدون فریم یا همان پارتیشن فریم لس یک فضای کاری را ساده و یکپارچه می کند و این امکان را بوجود می‌آورد تا طراحی با محیط سازگار باشد.

استفاده از پارتیشن فریم لس برای قسمتهای اداری، اتاق های کنفرانس کوچک و سایر فضاهای محدود، یک ظاهر زیبا و شفاف ارائه می دهند. پارتیشن فریم لس ارتباط مؤثری بین فضای خارجی و داخلی قسمتها بوجود آورد.


پارتیشن فریم لس اداری


پارتیشن فریم لس شیشه ای به طور معمول سطح بالایی از امنیت و کاهش صدا را ارائه می دهد. نصب تاسیسات فانتزی برای فضایی که نیاز به کنترل صدا بیشتری دارند، از جمله قسمتهای اداری و اتاق های کنفرانس بین المللی تا بزرگ علاوه بر زیبایی به کارایی پارتیشن فریم لس کمک می‌کند. بدون فریم بودن پارتیشن شیشه ای ، برای انتقال کابلها و سیمهای مورد نیاز به یراق آلات خاص احتیاج دارد.

سیستم پارتیشن فریم لس برای افزایش دید درونی قسمتها و در کل یکپارچگی فضا است. امکان تعامل بیشتر بین اعضای تیمهای کاری و افزایش راندمان و کاهش خستگی افراد از جمله مزیتهای استفاده از پارتیشن فریم لس در محیطهای اداری است.

پارتیشن فریم لس مانند دیگر مدلهای پارتیشن اداری حریم خصوصی ایجاد می‌کند اما به دلیل تمام شیشه بودن نوع ایجاد حریم خصوصی محدود است و شاید این بزرگترین نقص پارتیشن فریم لس باشد که البته با استفاده از شیشه های مات، می‌توان این مشکل را مرتفع نمود.

زمانی که یک اتاق کنفرانس در کنار دفاتر خصوصی قرار دارد، پارتیشن فریم لس دو جداره توصیه می‌شود. استفاده از دو لایه شیشه و افزایش ارتفاع تا سقف محل قرار گیری، به کاهش تبادل صدا در فضا و حفظ حریم خصوصی کمک می‌کند.

پارتیشن فریم لس قابل تعویض است و در صورت بروز مشکل که شکستن شیشه یکی از این موارد است این امر می‌تواند صورت پذیرد. استفاده از شیشه های نشکن در زمان سفارش پارتیشن فریم لس می‌تواند از این موضوع جلوگیری کند اما باید توجه داشت به شکل قابل توجهی موجب افزایش قیمت می‌شود.

پارتیشن فریم لس نسل جدید پارتیشن اداری است که رویکردی مشتری محور دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید


مقاله یک پارتیشن خوب چه ویژگی هایی دارد را از دست ندهید


فرم ارسال پیام