جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

شیشه های هوشمند در پارتیشن بندی

روشهای نوین اجرای پارتیشن بندی اداری و لزوم توجه به حریم شخصی و در عین حال استفاده صحصح از نور محیط شرکت سازینه چوب را بر آن داشته است تا پیشنهاد جدیدی در زمینه پارتیشن بندی با شیشه های هوشمند و یا شیشه های مات شونده به مشتریان خود ارایه دهد .

بطور معمول و عمده از سالیان دور در پارتیشن بندی برای حفظ نور محیط و در عین حال حفظ حریم شخصی در ساعات کاری از پرده کرکره استفاده میگردید که همچنان نیز متداول می باشد . اما متد جدیدی جایگزین پارتیشن بندی با پرده کرکره با توجه به نیازهای جدید مشتریان مورد توجه قرار گرفته است، که استفاده از شیشه های هوشمند می باشد .

یکی از عوامل مهم برای شرکتها تحت تاثیر قرار دادن مشتریان خود با با استفاده از طراحی به روز است که شیشه های مات شونده این خصوصیت را بطور کامل دارا می باشد .بیشترین مورد استفاده از شیشه های هوشمند در اتاق جلسات و کنفرانس می باشد که کاربر با فشردن یک کلید از راه دور شیشه های ساده و شفاف را به شیشه های مات تبدیل می کندو بطور کامل فضای خصوصی برای برگزاری جلسات آماده می گردد.

پارتیشن بندی

البته باید به این نکته توجه کرد که پارتیشن بندی به استفاده از شیشه های هوشمند نسبت به دیگر مدل های پارتیشن از لحاظ قیمتی بیشتر است و این را در زمان برآورد هزینه ها باید در نظر گرفت.

روش اجرا و نصب شیشه های هوشمند در پارتیشن اداری سریع و ساده می باشد و زمان سفارش و اجرای آن با انواع دیگر پارتیشن های اداری تفاوتی ندارد .

آنچه که پارتیشن اداری با شیشه های هوشمند ارایه می دهد تفاوتی چشمگیر در نگرش شما در برخورد با مشتریانتان می باشد.

پارتیشن بندی دوجداره

انواع پارتیشن بندی

معمولا در تفکیک فضای اداری از انواع پارتیشن اداری استفاده می‌گردد ولی در کل پارتیشن های اداری به چند دسته کلی تقسیم می شوند

پارتیشن بندی دوجداره

یکی از معمول ترین پارتیشن بندی های اداری می‌باشد که دارای طرح و تنوع بسیار بالایی است و از متریالهای مانند ام دی اف و آلومینیوم تهیه و تولید میگردد.

پارتیشن بندی تک جداره

این روش از پارتیشن بندی دارای سرعت اجرای بالا نسبت به دوجداره  و همچنین از لحاظ قیمتی کمتر می باشد و جهت پروژه هایی که هزینه در آن اولویت محسوب می شود مناسب است.


>>> مقاله مفید درباره انواع پارتیشن اداری <<<


فرم ارسال پیام