جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

ساخت پارتیشن ساخت پارتیشن اداری سوابق کاری سازینه چوب


پارتیشن چیست؟ و یک پارتیشن خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پارتیشن در لغت به معنی تقسیم کردن و مجزا کردن می باشد. جدا کننده های کاذب یا پارتیشن ، نوعی تجهیزات تقسیم بندی فضاهای داخلی بوده که با هدف منظم کردن محیط و با پیش بینی قابلیت جابجایی طراحی و ساخته می شوند.


اصول ساخت پارتیشن 

ساخت پارتیشن باید به گونه ای علمی و فنی می باشد، این بدان معناست که در واقع باید تمام موارد مهندسی در طراحی پارتیشن رعایت گردد، این موارد شامل:

1-بهترین چیدمان فضا با توجه به نوع کاربری.

2-رعایت اصول ارگونومی محیطی

3- بالاترین بهره وری از فضا

4-طرحی هوشمندانه جهت استفاده در محیط

5-استفاده از متریال مناسب

و...

این موارد تنها بخشی از اجزای اولیه در طراحی و ساخت پارتیشن می باشد که رعایت آنها باعث ساخت پارتیشنی با رعایت اصول فنی مهندسی میگردد.


یک پارتیشن خوب باید دارای قابلیت های زیر نیز باشد:


1- قابلیت نصب درب محکم و قوی

2- پوشاندن کامل فضای مورد نظر که از عبور صدا تا حد قابل قبولی جلوگیری نماید.

3- امکان عبور تأسیسات و کابل های مختلف برق تلفن و شبکه با امکان دسترسی آسان به آنها از مجاور و یا داخل دیواره های پارتیشن وجود داشته باشد.

4- امکان نصب کلید و پریز و غیره به روی پارتیشن ها.

5- امکان نصب پرده کرکره به روی قسمت های شیشه ای از داخل و یا خارج پارتیشن.

6- جهت دارا بودن امنیت بیشتر امکان باز شدن قطعات پارتیشن از خارج یک اتاق مقدور نباشد و این مورد فقط از بخش داخلی امکان پذیر باشد.

7- یک پارتیشن باید قابلیت نصب در جهات و زوایای مختلف را دارا باشد و قطعات استاندارد شده به نحوی باشد که در تمام طول ها و ارتفاعات قابل اجراء باشد.سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.درباره این مطلب نظری دارید؟