جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

نصب پارتیشن اداری

نقشه نصب پارتیشن

پارتیشن اداری یک جدا کننده می باشد که جایگزین دیوارهای سنتی گردیده است و از آنجاییکه بیشتر محیطهای اداری مدرن بصورت یکپارچه هستند استفاده از پارتیشن نه تنها یک ضرورت بلکه یک نیاز است . پس از فرآیند طراحی و تولید ، نصب مهمترین فاز باقیمانده است که بسیار مهم و بسیار تاثیر گذار است .


نصب پارتیشن یک تخصص است 

ولی چون نحوه تولید بین شرکتهای مختلف متفاوت است قطعا نحوه نصب آنها نیز با یکدیگر متفاوت است . ولی شاخصهای استاندارد معمولا در شرکتهای معتبر و تخصصی دکوراسیون داخلی رعایت و بر اساس آن اعمال می گردد . آنچه در این مقاله بیان می شود استانداردی است که سازینه چوب رعایت می کند .

آموزش نصب پارتیشن برای تیم های اجرا اولین نکته مهم در نصب پارتیشن است . پرسنل اجرایی باید کاملا در جریان فرآیند تولید قرار گرفته باشند از این رو باید به مدت سه ماه در کارخانه به کار بپردازند تا به تمام زوایای کار آشنا گردند .

تیم های جدید پس از دوره سه ماهه در کارخانه بعنوان دستیار تیم های با تجربه شروع بکار می کنند تا بصورت عملی و اجرایی بکار گرفته شوند . اجرای پارتیشن در هر محیط متفاوت است و با مشکلات اجرایی مواجه می شود پس هر پروژه یک چالش جدید به حساب می آید.

بهینه سازی در نصب پارتیشن

سازینه چوب تمامی مدلهای تولیدی خود را با صرف زمان و هزینه در واحد تحقیق و توسعه به بازار عرضه می نماید که در تمامی محصولات از یراق آلات انحصاری استفاده می گردد که فرآیند اجرا را به شدت بهینه می نماید و سرعت در زمان نصب افزایش پیدا می کند . از این رو زمانبندی تحویل پروژه در سازینه چوب کاملا دقیق و بدون تاخیر است .

استفاده از یراق آلات انحصاریپارتیشن علاوه بر افزایش سرعت اجرا امکان باز و بسته کردن مجدد و جابجایی احتمالی را به سادگی فراهم می کند که این امر در ذیل خدمات پس از فروش سازینه چوب است.

انواع نصب پارتیشن اداری

معمولا پارتیشن اداری از لحاظ ساختاری به دو دسته کلی تقسیم و نصب هرکدام کمی متفاوت می‌باشد.

نصب پارتیشن آلومینیومی

در مدل پارتیشن آلومینیومی معمولا از پروفیل های مخصوص این کار استفاده می‌شود. معمولا نصب پارتیشن آلومینیومی نصبت به ام دی اف کمی با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

دلیل آن هم وجود ساختار روتین و استفاده از اتصالات مدولار در این روش می‌باشد.

نصب پارتیشن ام دی اف

معمولا نصب پارتیشن ام دی اف بسته به مدل و ساختار آن کمی زمان بر تر از مدل آلومینیومی می‌باشد. زیرا به دلیل ساختار تمام ام دی اف آن و عدم وجود اتصالات مدولار باید تمامی پنل ها یک به یک به یکدیگر متصل گردد.

البته در پارتیشن های ام دی اف به علت وجود قطعه های زیاد و دقت و ظریف کاری های بیشتر نسبت به پارتیشن آلومینیوم زمان نصب بیشتر خواهد بود.


پنل های پارتیشن بصورت کاملا آماده و ساخته شده به محل پروژه منتقل می گردد و تیم های نصب فقط اتصال بین آنها را بر اساس نقشه دقیق اجرایی که به تایید کارفرما رسیده است انجام می دهند .

ملاک اتمام پروژه از نظر سازینه چوب تایید کارفرما و در نهایت تایید کارشناسان فنی می باشد . فرآیندی کاملا دقیق و بهینه که با استفاده از استانداردهای روز دنیا بدست آمده و بر اساس آن عمل می گردد .

با ما در تماس باشید


*** انواع پارتیشن اداری ***

 


فرم ارسال پیام