جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

طراحی و اجرای میز پذیرش و دکوراسیون مدرن اداری

یکی از تخصصی ترین بخش‌های اجرایی در گروه صنعتی سازینه چوب اجرای دکوراسیون اداری ، دکوراسیون مطب ، دکوراسیون مراکز درمانی است. اجرای پروژه طراحی و تجهیز دکوراسیون داخلی مطب دکتر خزایی برگی دیگر از این افتخارات می‌باشد.


میز پذیرش اداری


در این بخش جهت تفکیک فضا از پارتیشن اداری چوبی کمک گرفته شد. همچنین اجرای کابینت آزمایشگاهی یا همان کابینت بیمارستانی نیز صورت گرفت. در بخش اصلی محیط نیز از کانتر یا میز پذیرش استفاده شد.


میز منشی


میز پذیرش

یکی از اصلی ترین بخش های فضاها در دکوراسیون داخلی اداری میز منشی یا میز پذیرش بوده و بطور عامیانه می‌توان گفت که سردر یک شرکت است. میز پذیرش بنا به استفاده و نوع کاربری با نام های: میز پذیرش مطب ، میز پذیرش هتل ، میز پذیرش رستوران ، میز پذیرش اداری ، میز پذیرش آزمایشگاه ، میز پذیرش درمانگاه ، میز پذیرش بیمارستان ، میز پذیرش آرایشگاه و بسیاری موارد دیگر شناخته می‌شود. نکته مهم در تمامی این مدل ها نوع کاربری است که می‌تواند در طرح و مدل آنها تاثیر گذار باشد.


میز منشی

میز منشی را می توان همان میز پذیرش دانست. تنها تفاوت عده با میز پذیرش در بخش تعداد نفرات آن می باشد. معمولا میز منشی بصورت تکی یا انفرادی استفاده می‌شود ولی میزهای پذیرش دارای فضای 2 کاربر به بالا هستند. از انواع میز منشی می‌توان به میزمنشی مدرن ، میز منشی مطب ، میز منشی ال ، میز منشی اداری و بسیاری دیگر اشاره کرد.


دکوراسیون مدرن داخلی


دکوراسیون اداری


با توجه به موارد اشاره شده در بالا، تلاش سازینه چوب ارائه راهکار های تخصصی همراه با نیازهای موجو می باشد. از این رو با یاری کارشناسان متخصص و با تجربه می‌تواند بعنوان یک راهنما در کنار مشتریان خود باشد. با ما در تماس باشید


*** انواع میز اداری ***
درباره این مطلب نظری دارید؟