جستجو

دکوراسیون داخلیبه پایان شهریور نزدیک می شویم  و حال و هوای پاییزی این حس را ایجاد می کند که به سراغ وسایل پاییزیمان برویم. با چند راه حل ساده منزل خود را به سبک پاییزی تزیین کنید.


کوسن های رنگی

هر فصلی بنا بر شرایط جوی ای که دارد ما را ملزم به استفاده از وسایلی مانند لباسهای گرم یا.. می کند.چند کوسن رنگی با رنگهای گرم مثل نارنجی یک محیط گرم را به پذیرایی شما می دهد.


پتوهای تزیینی

پتوهایی با بافت ضخیم و پر از نقش و نگار و رنگهای شاد و گرم گزینه بسیار خوبی برای یک صندلی کنار شومینه است.فراموشش نکنید!


بالکن یا حیاط

افراد زیادی با فرارسیدن فصل پاییز به علت سرمای هوا قید حیاط یا بالکن خود را تا پایان سرما می زنند. به شما پیشنهاد می کنیم که از فضای بیرون غافل نشوید . برگهای درختان ، شمع ، بلوط و... به شما کمک می کنند تا محیطی جذاب را فراهم کنید.


کتاب یار مهربان

به این فکر کنید .. عصرهای گرفته و طولانی  پاییزی ، کتاب ها و رمان های چند صفحه ای و خیال پردازی .. با یک لیوان چای .


چند سرآشپز و یک غذای عالی

شب های طولانی پاییزی این فرصت را ایجاد می کند تا زمان زیادی در کنار خانواده ها باشیم. جمع شدن اعضای خانواده در آشپزخانه و گفتگو و درست کردن یک شام خوشمزه یک شب شاد را برای شما رقم میزند.


کاغذ دیواری

اگر می خواهید تنوع بیشتری به خانه ی خود بدهید ، یکی از دیوارهای اتاق یا پذیرایی خود را با یک کاغذ دیواری شاد و رنگ گرم تزیین کنید .


شومینه

شومینه خود را برای استقبال از پاییز آماده کنید . با اولین بادهای خنک پاییزی ارزش شومینه را متوجه خواهید شد.درباره این مطلب نظری دارید ؟