جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

مواردی که باید در میز پذیرش به آن توجه کرد.

میز پذیرش 

میز پذیرش و صحبت درباره آن تنها بیان تعاملات فردی نیست. میز پذیرش به راحتی می تواند بر تصور کسی که وارد یک دفتر و یا شرکت می‌شود تأثیر بگذارد. یک تجربه و احساس خوب در زمان بازدید از یک شرکت ارتباط مستقیمی با کانتر پذیرش و در کل قسمت پذیرش دارد.

اهمیت ایجاد یک احساس مثبت برای مهمان ها احتمالا به این دلیل است که مردم زمان زیادی را صرف تماشای قسمت میز پذیرش و لابی در زمان ورود می کنند و این همان نکته کلیدی در جذب و همراه شدن مشتری است.

میز پذیرش مدرن و چشم انداز و راحتی مبلمان اداری شخصیت شرکت را نشان می‌دهد. هر مشتری ، مهمان و یا کارمندی که به یک شرکت وارد می‌شود احساس خود را به آن مکان از کانتر پذیرش دریافت می‌کند.


میز پذیرش مدرن و مزایای آن

میز پذیرش مدرن به شما کمک می کند تا لحن و بیان شرکت خود را به بهترین شکل به بازدیدکنندگان منتقل کنید. نوآوری و خلاقیت در کنار ظرافت و ایجاد حس پیشرفت، یک احساس پایدار در مورد آن مکان ایجاد می‌کند. میز پذیرش جایی است که ما در آن بیشترین خلاقیت و نوآوری را می‌بینیم زیرا تمامی شرکتها این موضوع و اهمیت میز پذیرش را به خوبی دریافته‌اند. کانتر پذیرش مدرن یک منطقه انتظار مدرن است که باید اغوا کننده و دلربا باشد. این کلام عاشقانه است ولی باور کنید کانتر پذیرش مدرن، دقیقا میخواهد شما را شیفته خود و مکانی که در آن حضور دارید، کند.

میز پذیرش الهام بخش تمامی دکوراسیو اداری نیز هست. آنچه در طراحی یک فضای اداری اتفاق می‌افتد بطور معمول بر اساس چند منطقه اتفاق می‌افتد و سپس گسترش پیدا می‌کند. شما نمی‌توانید تصور کنید قسمت میز پذیرش بسیار مدرن و زیبا باشد اما سایر قسمتها به حال خود رها شده باشند. این میز قلب و الهام بخش سایر مناطق یک شرکت در طراحی است. آنچه در طراحی داخلی گسترده می‌شود رنگ و لعاب در همه مناطق است.

میز پذیرش را نقاشی کنید

 رنگ، عنصر بسیار مهمی در طراحی داخلی اداری است که همین موضوع در میز پذیرش اهمیت بیشتری نیز دارد. طراحی مدرن و خلاقانه میز پذیرش بدون استفاده از رنگ مناسب یک ماشین مدرن اما بدون رنگ و زیبا یی است. رنگ میز پذیرش باید الهام بخش و فرحبخش باشد و ایجاد نشاط نماید. رنگ بندی آن باید به نحوی هوشمندانه باشد تا رویکرد کلی سازمان را در نگاه اول منتقل نماید.

میز پذیرش همان نام تجاری شرکت است. نام تجاری یک سازمان، شما را به یاد یک شرکت، کارمندانش، مدیرانش و نوع فعالیت آن می‌اندازد و در یک لحظه تمامی تجربه های شما را در مواجهه با آن تداعی می‌کند. و این دقیقا همان کاری است که برای یک بازدید کننده از قسمت پذیرش و میز آن ایجاد می‌شود.

میز پذیرش را سفارش دهید

میز پذیرش نماد یک شرکت و سازمان است که با اجرای صحیح و طراحی دقیق منجر به افزایش بازدهی یک سازمان می‌شود. سازینه چوب با سالیان متمادی تجربه در طراحی دکوراسیون داخلی ارگانها، سازمانها و شرکتهای معتبر دولتی و خصوصی و تجهیز با بهترین انواع میز پذیرش، تلاش نموده است تا نگاهی نو را به این عرصه وارد نماید و رضایت مشتریان، مؤید و گواه این موضوع است. برای آگاهی و راهنمایی بیشتر با مشاوران سازینه چوب تماس بگیرید.  درباره این مطلب نظری دارید؟