جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

دکوراسیون اداری با اکسسوری خاص

در دکوراسیون های اداری امروزی توجه به لوازم خاص در این نوع دکوراسیون به یک اصل تبدیل شده است. از اکسسوری خاص در دکوراسیون اداری می توان به کشو های آرام بند با برند های مانند FANNTONI ، blum و غیره اشاره کرد. همچنین پریزها و داکت های توکار جهت استفاده در میز های اداری نام برد.

داکت های توکار که در میز های اداری قرار میگیرند دارای پریز برق، سوکت USB ، سوکت HDMI ، سوکت شبکه ، سوکت مانیتور می باشند که می توان به عنوان اکسسوری خاص در دکوراسیون اداری استفاده کرد.

از برخی مدل های این نوع داکتها از تاچ برقی جهت مخفی کردن یا بیرون کشیدن پریز ها بصورت برقی استفاده می شود که گونه خاص در نوع خود می باشد.

اکسسوری خاص

اکسسوری یا لوازم می‌تواند در هر بخشی مورد استفاده قرار گیرد. از لوازم مردانه،زنانه تا لوازم منزل و اداری، لوازم خودرو، همه و همه در رنج اکسسوری قرار میگیرند. امروزه از لوازم خاص در تمامی موارد ذکر شده بیشتر استفاده می‌شود.

دکوراسیون اداری خاص

اگر بخواهیم از لوازم خاص در دکوراسیون اداری بهره ببریم، انتخاب‌های زیادی پیش رو داریم. از لوازمی که در میزهای اداری استفاده می‌شوند مانند انواع داکت‌های مخفی، انواع پایه های نگه دارنده ملزومات اداری، استند های تبلیغاتی می‌توان اشاره کرد.

در خصوص پارتیشن اداری نیز می‌توان از لوازم خاص استفاده کرد. لوازمی مانند شیشه های هوشمند جهت استفاده در شیشه پارتیشن که در این مورد شیشه های هوشمند دارای کاربرد بالایی می‌باشند. استفاده از پرده کرکره های کنترلی نیز از همین موارد خاص می‌باشند که با یک ریموت کنترل قابلیت سایه روشن کردن پرده‌ها، بالا پایین نمودن آنها بهره برد.

در حال حاضر این نوع تجهیزات در تمامی محصولات اداری سازینه چوب قابل اجرا می باشد و بسته به سلیقه و نیاز مشتری در انواع میز های کارمندی ، میز های کارشناسی ، میز های مدیریتی ، میز های پذیرش ، میز های گروهی قابل نصب می باشد.


پیشنهاد میکنیم مقاله پارتیشن بندی با شیشه های هوشمند را نیز مطالعه نمائیدفرم ارسال پیام