جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

دکوراسیون محل کار

دکوراسیون محل کار

 • از آنجاییکه زمان سپری شده مفید و بهینه هر فرد در طی شبانه روز در محل کار است از همین رو به دکوراسیون محل کار باید توجه بیشتری داشت چون علاوه بر افزایش بهره وری شغلی موجب آرامش در زمان کار می گردد و از خستگی های ناشی از روزمرگی جلوگیری می کند . با 7 نکته کلیدی می توانید به سادگی و کمترین هزینه دکوراسیون محل کار خود را تغییر دهید .
 • حتما از گل و گیاه در فضای کاری خود استفاده کنید . اگر به نور مستقیم آفتاب دسترسی دارید می توانید از گلهای تزیینی و مقاوم استفاده کنید با نگاه کردن و رسیدگی به گیاهان خود حس خوبی در زمان کار خواهید داشت . اگر محیط کاری شما بوسیله پارتیشن اداری تفکیک شده می توانید گلهای رونده بر روی آن قرار دهید .
 • عکس عزیزان خود را بر روی میز خود قرار دهید تا در زمان کار با نگاه کردن به آنها انر‍ژی مضاعف دریافت کنید .
 • از تابلوهای نقاشی و عکسی که مناظر طبیعی دارند بر روی دیوارهای اتاق خود استفاده کنید نگاه کردن به جنگل ، دریا و طبیعت بی نهایت موجب انبساط خاطر می گردد .
 • ترکیب رنگ وسایل داخل اتاق را تا جایی که می توانید هماهنگ کنید . تنوع بیش از حد رنگهای غیر همگون ، شلوغی و کلافگی در پی خواهد داشت .مثلا رنگ میز اداری خود را با کتابخانه و کردنزا و حتی فایل خود ترکیب کنید این کار موجب می گردد آرامش بیشتری داشته باشید .

مبلمان اداری


 • آرامش و زیبایی در محل کار حتما در گرو آرامش فیزیکی انسان است این آرامش فقط از طریق استفاده از وسایل استاندارد محقق می گردد . استفاده از صندلی اداری مناسب در کنار یک میز اداری با ابعاد استاندارد و مطابق نیاز شما کمک می کند تا در طی روز کمتر احساس خستگی داشته باشید و از چیدمان اتاق خود لذت ببرید .
 • به نور فضای کار بسیار توجه کنید اگر به نور طبیعی دسترسی کمی دارید حتما از نورهای مصنوعی و لامپهای ترکیبی سفید و آفتابی استفاده کنید . توجه داشته باشید همانطور که نور کم موجب خستگی و آسیب میگردد نور زیاد و مخصوصا غیر طبیعی نیز همین کار را انجام می دهد . اگر بعنوان یک مدیر تصمیم گیرنده هستید بهتر است برای تفکیک فضای پرسنل از پارتیشن شیشهای استفاده کنید این امر به تبادل نور در محیط بیشتر کمک می کند .
 • به جزییات توجه داشته باشید . چیدمان و استفاده مناسب از ابزار کوچک ، بسیار در دکوراسیون داخلی تاثیر گذار هستند . سادگی پایدار است پس  سادگی را در دکوراسیون داخلی رعایت کنید و دانش حداقلی خود را در استفاده مناسب از رنگهای مفید افزایش دهید .
 • با رعایت این 7 نکته کلیدی در دکوراسیون ،علاوه بر آرامش خود ، در محیط کاری نیز بیشتر تاثیر گذار خواهید بود .
  >>> مقاله دکوراسیون مطب و مراکز درمانی <<<

درباره این مطلب نظری دارید؟