جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

اشتباهاتی که در دکوراسیون انجام می دهیم!!!


دکوراسیون منزل ، دکوراسیون ، دکوراسیون داخلیزیبایی خانه برای همه ما اهمیت زیادی دارد.گاهی اشتباهاتی در دکوراسیونخانه وجود دارد که خانه را زشت و بی روح می کند.در اینجا 6 مورد از اشتباهات چیدمانمنزل آمده است که با انجام ندادن آنها محیطی آرام و دلچسب را برای خود و خانوادتان ایجاد کنید.


تلویزیون را در نقطه کانونی خانه قرار ندهید.


اگر میخواهید یک دکورفوق العاده داشته باشید تلویزیون را در مرکز خانه قرار ندهید.آنرا در یک قسمت کناری بگذارید یا روی دیوار نصب کنید.


به نور خانه دقت کنید.


نور مستقیم از ناحیه سقف نور آرامبخشی نیست . برای سقف خانه از لامپ های کم نور استفاده کنید درعوض از چراغهای رومیزی و چراغهای ایستاده نیز استفاده کرده تا نور ترکیبی و غیر مستقیمی فراهم کنید.


اهل ست کردن بیش از حد وسایل خانه نباشید.

بهتر است در دکوراسیون تلفیقی عمل کنید.لازم نیست همه ی مجسمه های خانه تان هم اندازه باشند یا مبل و میز ناهارخوری ست باشند . با ایده های خلاقانه خانه ی خود را زیباتر کنید.


استفاده زیاد از کوسن ممنوع!

کوسن  برای روح بخشیدن به مبل خیلی تاثیرگذار است ولی عدم ایجاد تعادل و استفاده بیش از حد از کوسن ها هم منظره ی شلوغی ایجاد میکند هم خانه تان را به هم ریخته نشان می دهد.


از رنگها نترسید!

بیشتر افراد از رنگ سفید در خانه ی خود افراط گونه استفاده می کنند.اگر شما هم رنگ سفید را بصورت غالب دردکوراسیون خود استفاده میکنید، از رنگهای دیگرهم استفاده کنید و خانه ی خود را از یکنواختی در بیاورید.


نصب تابلوها در ارتفاع خیلی بالا

فاصله مناسب برای نصب تابلوها 1.5 متر از زمین است.  فرم ارسال پیام